Mateusz Grzesiak o dobrych nawykach

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2015 14:00
Regularna gimnastyka, jogging, codzienna nauka, zdrowe odżywianie - jak wprowadzać w swoje życie nowe, pozytywne nawyki?
Mateusz Grzesiak radzi, jak osiągnąć życiową harmonię i spełnienie
Mateusz Grzesiak radzi, jak osiągnąć życiową harmonię i spełnienieFoto: Archiwum prywatne

Czy popularny mit, że wystarczy 21 dni, by powtarzana codzienne czynność weszła w krew jest prawdą? Czy dobrym pomysłem jest stawianie sobie wyzwań np. miesiąc codziennego ćwiczenia szybkiego czytania? Jak zaplanować wprowadzanie pożytecznego nawyku, tak by nie odpuścić go po dwóch dniach? Na te pytania po godz. 15.00 odpowie coach i psycholog, Mateusz Grzesiak.

Wcześniej, bo o 14.00, w "Się mówi" podyskutujemy o gustach muzycznych i coverowaniu piosenek. Z kolei ok. 15.30 wyjaśnimy, na czym polega działanie postojów Kiss&Ride.

***

Na "Się mówi" zapraszamy w środę (30.12) w godz. 14.00-16.00. Audycję prowadzi Piotr Firan.

mg/kd

Czytaj także

Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie?

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 17:15
Ludzki mózg jest leniwy, dlatego nowo poznane osoby czy zjawiska błyskawicznie kojarzy z tym, co już zna, a następnie umieszcza w odpowiednich szufladkach. Psycholog Mateusz Grzesiak podpowiada, jak wykorzystać tę właściwość mózgu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poradniki - jak wybrać te wartościowe?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2015 11:40
W księgarniach półki z napisem "psychologia" uginają się od książek o tym, jak poznać miłość życia w 7 dni, zarobić milion w rok i schudnąć bez ćwiczeń i diety. Czy w tym gąszczu można znaleźć coś wartościowego?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Grzesiak o relaksie. "Odmóżdżenie też działa!"

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2015 17:00
- Bez odpoczynku nic nie uda ci się osiągnąć, dlatego jeśli relaksujesz się oglądając głupie amerykańskie komedie, nie odmawiaj sobie tej przyjemności - przekonuje trener rozwoju osobistego Mateusz Grzesiak.
rozwiń zwiń