Za kulisami Brit Awards. Co wydarzyło się na gali?

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016 07:30
Najważniejsze nagrody brytyjskiego przemysłu muzycznego wkrótce trafią do nowych właścicieli. zapraszamy na relację z gali.
Zdaniem części krytyków grupa Years  Years jest czarnym koniem w kategorii Najlepszy brytyjski debiut
Zdaniem części krytyków grupa Years & Years jest czarnym koniem w kategorii "Najlepszy brytyjski debiut"Foto: PAP/PA/Matt Crossick

Największym faworytem tegorocznej edycji jest oczywiście Adele, która ma szansę otrzymać statuetki aż w czterech kategoriach. Trzy razy na scenę mogą wychodzić członkowie Years & Years. Mini koncerty zaś zagrają m. in. Coldplay i Rihanna, a wszystko to z czerwonego dywanu będzie oglądać Adam Dąbrowski. na jego relację zapraszamy po godz. 15.00.

O 14.00 zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji o pierwszym obiedzie u swojej dziewczyny/chłopaka. Kiedyś wypadało zaprosić wybranka serca do rodzinnego domu i przedstawić mamie, tacie, babci, dziadkowi, dziś często rodzice po pierwsze nie wiedzą, że pociecha "kogoś ma", a jeżeli już wiedzą, to nigdy tej osoby nie widzieli.

***

Na "Się mówi" zapraszamy w czwartek (25.02.) w godz. 14.00-16.00. Audycję poprowadzi Piotr Firan.

kul

Czytaj także

Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 20:04
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kacper Nowak. Polak, który gra dla królów

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 12:05
Jest laureatem prestiżowego konkursu im. Johannesa Brahmsa w Austrii, zdobył pierwszą nagrodę w konkursie I-Solisti- Ottoboni w Belgii, a do tego koncertował przed belgijską rodziną królewską oraz władzami Holandii i Korei Południowej.
rozwiń zwiń