Nie-związek. Bycie singlem nie jest na zawsze

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 16:14
Singiel jest sam często z wyboru, ale tysiące osób z tej grupy szukają swojej drugiej połówki. Co im przeszkadza, co utrudnia codzienność?
Audio
  • Agnieszka Nadstawna, trenerka, coach singli, Katarzyna Łuczak z serwisu sympatia.pl i Przemysław Kamiński, założyciel portalu strefasingla.pl opowiadają o życiu singla (Się mówi/Czwórka)
Czy współcześnie jesteśmy bardziej wybredni przy szukaniu życiowego partnera?
Czy współcześnie jesteśmy bardziej wybredni przy szukaniu życiowego partnera?Foto: Glowimages

Coraz więcej osób otwarcie mówi o sobie, że jest singlem. Rafał Boguszewskim z CBOS podkreśla, że to efekt zmiany społecznej, pewnej liberalizacji konwenansów. Życie w pojedynkę to coraz bardziej popularny model - czy jednak w pełni satysfakcjonujący? Agnieszka Nadstawna i Katarzyna Łuczak zgadzają się, że bycie singlem, to dla większości wybór na pewien czas.

- Dziś ludzie dużo pracują i dużo się uczą, często w ich życiu nie ma miejsca na drugiego człowieka - mówi Agnieszka Nadstawna, coach singli, która pomaga osobą samotnym znaleźć miejsce w życiu na swoja drugą połowę.

Wciąż rośnie rynek zaspokajający potrzeby singli. Są biura turystyczne oferujące im wakacyjne wyjazdy, można wybrać się na imprezy czy warsztaty przygotowywane z myślą o nich. Powstało mnóstwo portali dla singli szukających partnera lub partnerki, a tzw. szybkie randki biją rekordy popularności.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Jakub Jamrozek

Goście: Agnieszka Nadstawna (trenerka, coach singli), Katarzyna Łuczak (serwis sympatia.pl), Przemysław Kamiński (założyciel portalu strefasingla.pl)

Materiał: Anna Depczyńska

Data emisji: 07.06.2016

Godzina emisji: 14.00

pj/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Całowanie, przytulanie. Co nam wolno publicznie?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2016 18:15
Młodzi ludzie często okazują sobie uczucia w miejscach publicznych. Z badań wynika, że nie przeszkadza nam to, dopóki zachowania nie są zbyt ostentacyjne. Gdzie leży granica przyzwoitości i czy pocałunek to już za wiele?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Związek - przeanalizuj go i opracuj strategię

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2016 14:06
Fajnie, gdy związek jest spontaniczny, jednak i życie, i kino pokazują, że czasem analiza i strategia są niezbędne, by było dobrze.
rozwiń zwiń