X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kreta. "Studiowałam na wyspie otwartych ludzi"

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 12:40
- Mieszkałam w domku przy plaży, badałam muszle, poznałam fantastycznych ludzi i mam nadzieję, że przyczyniłam się do rozwoju greckiej nauki - opowiada stypendystka Erasmusa, która dwa miesiące spędziła w Instytucie Morskim na Krecie.
Audio
  • Erasmus na Krecie - to może wyjechać, jakie trzeba spełnić warunki i ile to kosztuje? (Studenci w świat wzięci/Czwórka)
Otwartość Kreteńczyków w pierwszej chwili wydaje się być nieco uciążliwa, ale dzięki niej każdy może poczuć się na Krecie jak u siebie w domu i poznać tę wyspę od podszewki - np. od strony najlepszych miejscówek do nurkowania (zdj. ilustracyjne)
Otwartość Kreteńczyków w pierwszej chwili wydaje się być nieco uciążliwa, ale dzięki niej każdy może poczuć się na Krecie jak u siebie w domu i poznać tę wyspę od podszewki - np. od strony najlepszych miejscówek do nurkowania (zdj. ilustracyjne) Foto: Pixabay/jacmoermanplanetnl/dom. publiczna

Czytaj także
student szwecja 1200.jpg
Studia w Szwecji? "Przyjazne studentom"

- Praktyki odbywały się w dni powszednie od 9 do 17. Potem Aleksandra Juszkiewicz miała czas dla siebie. - Przez pierwszy miesiąc nurkowałam, spacerowałam i cieszyłam się życiem na plaży - wspomina. - Potem przeprowadziłam się do Heraklionu i przekonałam się, jak żyją prawdziwi Kreteńczycy.

Tamtejsi studenci spotykają się w kawiarniach ukrytych w zakamarkach miasta, do których nie można trafić z ulicy. Gość Czwórki opowiada, na co mogą liczyć stypendyści Erasmusa w Grecji i ile kosztuje taki wyjazd.

***

Tytuł audycji: Studenci w świat wzięci

Prowadzi: Katarzyna Kornet

Gość: Aleksandra Juszkiewicz (studentka SGGW, stypendystka Erasmusa w Instytucie Morskim na Krecie)

Data emisji: 2.02.2016

Godzina emisji: 19.00

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wymiatacze, halinarium czy żebromail. Kto zrozumie slang studenta?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2016 17:20
- Chcemy pokazać, jak mówią studenci UW i czym ich język różni się od naszej codziennej komunikacji - mówi jedna z autorek "Słownik języka studentów Uniwersytetu Warszawskiego".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Załap się na wymianę studencką w Chile!

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 11:50
- Żeby wziąć udział w wymianie, trzeba mieć status studenta i interesować się Ameryką Łacińską - zapewniają rozmówcy Katarzyny Kornet.
rozwiń zwiń