X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jack Gadovsky: w moich filmach nie ma kłamstwa i fałszywego blichtru

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2015 13:09
Trzy lata temu rzucił pracę w korporacji, by oddać się dokumentowaniu świata. Dziś Jack Gadovsky prowadzi kanał "Wjazd na chatę", w którym odwiedza znanych vlogerów i youtuberów w ich własnych domach.
Audio
  • Jacek Gadzinowski opowiedział o swojej pracy nad filmami i o tym, jak żyje człowiek, który "postanowił wszystko zmienić" (Czwórka/Tędy po trendy)
Maciej Drygas to jeden z najważniejszych polskich dokumentalistów
Maciej Drygas to jeden z najważniejszych polskich dokumentalistówFoto: Pixabay.com/

Jacek Gadzinowski, czyli Jack Gadovsky odwiedził już m.in. Cyber Mariana i Ajgora Ignacego, gościł też u Łukasza Jakóbiaka. - Chodzi mi o to, by pokazać prawdziwego człowieka, wraz z całym jego bałaganem. Tu nie ma 500-metrowych apartamentów i wynajętych samochodów. Nic nie jest wymuskane, a ja niczym nie steruję. Każdy pokazuje to, co chce - mówił w Czwórce. Zdradził też, co łączy mieszkania wszystkich youtuberów, i opowiedział, co znaleźliby inni, gdyby weszli do jego domu.

Gadzinowski wspomniał także w Czwórce, jak codzienna, korporacyjna rutyna zabiła w nim duszę podróżnika i jak dojrzewał do decyzji, by zmienić swoje życie. - Na takie pomysły nie wpada się z dnia na dzień, trzeba przemyśleć, jak potem radzić sobie z konsekwencjami - mówił w Czwórce. Tłumaczył, dlaczego poziom "zawodowego bezpieczeństwa" w korpo wcale nie jest wyższy niż po otwarciu własnej działalności.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Gość: Jacek Gadzinowski, czyli Jack Gadovsky (vloger, osobowość internetowa)

Data emisji: 17.05.2015

Godzina emisji: 10.00

kd/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szparagi: polscy youtuberzy wzajemnie sobie pomagają

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2015 15:07
Gośćmi "Tędy po trendy" były Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak, czyli Szparagi, które na swoim videoblogu w ironiczny sposób opisują rzeczywistość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mieciu Mietczyński - postrach polskich filmowców

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 14:00
Mieciu Mietczyński to autor kanału na YouTubie, na którym krytykuje najgorsze filmy, a także streszcza szkolne lektury. - Możliwe, że przez to skończę za kratkami... - żartował w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Youtuberzy popularniejsi niż gwiazdy seriali?

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2015 15:00
Jeszcze do niedawna funkcjonowali tylko w internecie. Teraz są zapraszani do radia i telewizji, doczekali się także czasopisma, które pisze o ich filmikach i życiu prywatnym.
rozwiń zwiń