Podróż za grosze. Odkrywaj świat nie rujnując portfela

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2015 12:00
- Na tanie bilety lotnicze warto polować w środku tygodnia, a gromadząc punkty w sieciach hotelowych można liczyć na darmowy nocleg - mówi podróżnik Łukasz Przybyłek.
Audio
  • Autor bloga "Lotoholik.pl" opowiada, jak zwiedzać świat za grosze (Czwórka/Tędy po trendy)
Podróż na Tahiti nie jest tania, ale korzystając z pomocy portali zajmujących się wyszukiwaniem tanich połączeń lotniczych, jest jak najbardziej w zasięgu ręki
Podróż na Tahiti nie jest tania, ale korzystając z pomocy portali zajmujących się wyszukiwaniem tanich połączeń lotniczych, jest jak najbardziej w zasięgu rękiFoto: Glow Images/East News

Podróżnik i autor bloga "Lotoholik.pl" odwiedził już 65 krajów, ale pasją do odkrywania świata zaraził się w podstawówce. - Rodzice chętnie wysyłali mnie na kolonie. Pamiętam pierwszy wyjazd nad Balaton. Myślę, że od tego się wszystko zaczęło - opowiada.

Dziś Łukasz Przybyłek stoi przed kolejnym wyzwaniem. - Właśnie rzuciłem pracę i na początku sierpnia przeprowadzam się do Malezji. Linie lotnicze w tamtym rejonie są bardzo tanie, więc zamierzam zostać tam na dłużej - mówi bloger.

Nam zdradza swoje patenty na tanie podróżowanie i tłumaczy, jak korzystać z portali zajmujących się wyszukiwaniem tanich połączeń lotniczych. Opowiada też o starciu z mołdawską policją i najgorszym hostelu w Bangkoku.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Gość: Łukasz Przybyłek (bloger i podróżnik, "Lotoholik.pl")

Data emisji: 5.07.2015

Godzina emisji: 11.00

kul/mc

Czytaj także

Niezwykła wyprawa. Z polskich Książenic do boliwijskiej dżungli

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2015 17:30
- Fascynuje nas to, co dzieje się w koronach tamtejszych niesamowicie wysokich drzew - opowiadają Marzena i Krzysztof Wystrachowie, którzy niebawem wyruszą na wspinaczkę do boliwijskiej dżungli.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Trampki - żeńska odmiana trampa

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2015 15:20
Anita Demianowicz w pierwszą samotną podróż wybrała się po to, by poznać siebie i swoje możliwości. Dziś namawia do tego inne dziewczyny.
rozwiń zwiń