"Smaki Prahy". Zobacz, jak smakuje kino!

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2015 10:15
Odkąd Polacy pokochali gotowanie, chętnie testują też filmu o jedzeniu. Z myślą o nich powstał festiwal "Smaki Prahy" w Warszawie.
W Podróży na sto stóp Madame Mallory, która od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji musi zmierzyć się ze świetnie gotującymi Hindusami...
W "Podróży na sto stóp" Madame Mallory, która od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji musi zmierzyć się ze świetnie gotującymi Hindusami...Foto: mat. promocyjne/Monolith Films

Niezwykła podróż czeka nas pod koniec sierpnia, podróż podczas której będziemy mieli okazję spróbować różnych światowych przysmaków i obejrzeć najlepsze kulinarne tytuły. W repertuarze: "Podróż na sto stóp", "Smak curry" czy "Przepis na miłość" oraz filmy dokumentalne.

Pierwszą edycję festiwalu, który odbędzie się w warszawskim kinie Praha przygotują dla Was prawdziwi pasjonaci kulinarni i filmowi, a więcej o przedsięwzięciu opowie Katarzyna Polubiec-Mrowińska.

***

Na "Tędy po trendy" zapraszamy w sobotę (15.08) w godz. 10.00-12.00. Audycję prowadzi Kamil Jasieński.

kul/tj

Czytaj także

Sztuczna inteligencja - czy roboty pokonają ludzi?

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 15:00
Filmowcy często sięgają do tematu zagłady ludzkości lub podporządkowania jej przez istoty pozbawione emocji. Najnowszy film o tej tematyce to "Imperium robotów. Bunt maszyn".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Deadpool - bohater Marvela inny niż wszyscy

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 13:00
Deadpool nie jest aż tak rozpoznawalny jak Spider-Man czy Kapitan Ameryka, to jeden z najbardziej tajemniczych bohaterów uniwersum Marvela. W przyszłym roku zobaczymy go w kinach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Fantastyczna Czwórka" - powrót superbohaterów

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2015 14:00
Po 10 latach na ekrany kin powraca komiksowa czwórka superbohaterów: Ludzka pochodnia, Stwór, Pan Fantastic i Niewidzialna kobieta.
rozwiń zwiń