Stars4Fans. Youtuberzy łączą się z fanami

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2015 12:00
2,5 tyś. metrów kwadratowych i największe gwiazdy polskiego YouTube’a. 17 października w Poznaniu startuje Stars4Fans. Ambasador imprezy Blowek zdradza nam kulisy tegorocznej edycji.
Audio
  • Stars4Fans w Poznaniu - sprawdź, co będzie się działo (Tędy po trendy/Czwórka)
Stuu, Blow, Isamu oraz Rojo poprowadzą tegoroczną edycję Strars4Fans. Impreza towarzyszyć będzie Poznań Game Arena
Stuu, Blow, Isamu oraz Rojo poprowadzą tegoroczną edycję Strars4Fans. Impreza towarzyszyć będzie Poznań Game ArenaFoto: Pixabay/Unsplash/dom. publiczna

Czytaj także
dąbrowski 1200.jpg
Muzyczne inspiracje JDabrowsky'ego

- Do Poznania przyjedzie 60 youtuberów, co czyni Stars4Fans największą tego typu imprezą - mówi Karol Gązwa, czyli Blowek.

Gość Czwórki podkreśla też, że udział w Stars4Fans to doskonała okazja, żeby przekonać się, że polscy youtuberzy to jedna wielka rodzina. - Szanujemy się, wspieramy i możemy na sobie polegać. Ale jak to w życiu bywa, zgrzyty się zdarzają - opowiada Blowek i zdradza, kto się z kim nie lubi w branży.

W audycji mówimy też o wyzwaniach przygotowanych przez youtuberów dla publiczności oraz o atrakcjach jakie dla gości Stars4Fans ma Czwórka, która do Poznania pojedzie w towarzystwie Janka Dąbrowskiego.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Gość: Karol Gązwa (Blowek)

Data emisji: 10.10.2015

Godzina emisji: 11.00

kul/tj

Czytaj także

Filmy na YouTubie w technologii 360°

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2015 15:00
Kino 3D nikogo już nie dziwi, ale wkrótce serwis YouTube pójdzie o krok dalej i umożliwi publikowanie filmów nagranych w technologii 360°.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kuba Jankowski: musiałem pokonać wiele przeszkód by być tu, gdzie jestem

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 12:22
Jako współtwórca popularnego programu "Matura to bzdura" Kuba Jankowski obnażał naszą niewiedzę. - Przygoda z Youtubem może zmienić życie, jestem tego najlepszym dowodem - mówił w Czwórce.
rozwiń zwiń