"Domowy survival" - przygotuj się na najtrudniejsze

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2016 10:00
Najlepszymi preppersami były nasze babcie. Krzysztof Lis na kanale "Domowy survival" rozwija ich ideę.
Audio
  • Krzysztof Lis, autor kanału "Domowy Survival" opowiada o swoim hobby i metodach na przetrwanie (Tędy po trendy/Czwórka)
Krzysztof Lis podczas kręcenia jednego ze swoich filmów
Krzysztof Lis podczas kręcenia jednego ze swoich filmówFoto: YouTube

Na youtubowym kanale Krzysztofa Lisa znajdziemy odpowiedzi na pytania, jak przetrwać globalne kataklizmy i katastrofy o małym zasięgu, a jednocześnie poprawić jakość życia. - Zdradzam, jak poradzić sobie w sytuacjach trudnych, nieprzewidywalnych, które nie zdarzają się na co dzień - mówi gość Czwórki. - Nasze babcie starały się zawsze mieć coś na czarną godzinę, choćby smalec czy zaoszczędzone pieniądze. Jak dzisiejsi proppersi, były gotowe na wszystko.

Krzysztof Lis do każdej sytuacji przygotowuje się patrząc na nią pod kątem swoich potrzeb, dba by miał co jeść i pić. Zdradza, że ryż jest najlepszym produktem na ciężki czas, jeden kilogram wystarczy na dzień dla dwójki osób, dodatkowo można go podać nawet niemowlętom.

Skąd w naszym gościu pojawiła się potrzeba przygotowywania na ciężkie czasy, ile pieniędzy w gotówce powinien mieć przy sobie preppers i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce - o tym nasz gość opowiada w "Tędy po trendy".

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzący: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Goście: Krzysztof Lis (youtuber, bloger, preppers)

Data emisji: 24.01.2016

Godzina emisji: 10.00

pj/asz

Czytaj także

Dubiel, Myszkowski i ich "absolutnie niepoważne" wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 12:00
Nieprzewidywalny i szalony. Taki jest youtuber Marcin Dubiel. Grał już w teatrze, serialu telewizyjnym, a teraz podbija sieć. W Czwórce zaś zmierzył się z wyjątkowym wyzwaniem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Twórcy kanału "Ponki". Z korporacji na wielki ekran

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2016 13:00
- Piszę scenariusze do naszych filmów, to moja praca, ale na planie kreujemy wszystko wspólnie - mówił w Czwórce Grzegorz "Dakann" Barański z grupy Ponki, która podbija polski Youtube zabawnymi filmikami.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Yoczook: bliski kontakt z widzami to podstawa

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2016 11:56
Kanał Łukasza Walaszka na You Tube ma już 300 tysięcy subskrybentów. Wciąż rosnąca popularność sprawiła, że Yoczook lekko zmienił jego koncepcję.
rozwiń zwiń