X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Żeglarskie Mistrzostwa Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2018 09:04
Żeglarskie Mistrzostwa YouTuberów to pierwsze w naszym kraju wydarzenie sportowe stworzone z myślą o twórcach polskiego internetu. Zawody mają formę zabawy, ale organizowane są w randze Mistrzostw Polski.
Audio
  • Łukasz Stępniak o IV regatach żeglarskich YouYuberów (Tędy po trendy/Czwórka)
Plakat promujący Żeglarskie Mistrzostwa YouTuberów (Tędy po trendyCzwórka)
Plakat promujący Żeglarskie Mistrzostwa YouTuberów (Tędy po trendy/Czwórka)Foto: mat. pras.
Tytuł Regaty YouTuberów. Rywalizacja pod charytatywną banderą
Opis

Ta trzydniowa impreza to nie tylko regaty. To także doskonała okazja do spotkania się twórców YouTube’a z całej Polski w jednym miejscu. - Organizacja tegorocznej odsłony regat była dla nas dużym wyzwaniem. Z każdą edycją jest coraz lepiej, więc poprzeczka co roku postawiona jest wyżej. Są jednak rzeczy, nad którymi będziemy pracować, bo chcemy nadal zaskakiwać uczestników naszej imprezy - mówił organizator Łukasz Stępniak.

- Zależy nam na różnorodności. Do udziału w rywalizacji zapraszamy różnych YouTuberów, niezależnie od kontentu. Pojawią się więc vlogerzy z sekcji beauty, gamerzy czy pasjonaci kuchni - opowiadał.

Kto zawalczy o Puchar Róży Wiatrów w tegorocznej odsłonie regat? Jakie wartości promuje impreza? Na co w tym roku przeznaczona zostanie suma zebrana w ramach charytatywnej zbiórki? Czy w trakcie imprezy będzie można spotkać się ze swoim ulubionym internetowym twórcą? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzący: Mateusz Kulik

Goście: Łukasz Stępniak (organizator imprezy)

Data emisji: 6.05.2018

Godzina emisji: 9.08

ac/kd

Playlista
Tagi

Czytaj także

Szymon Chałupka: spełniam się po obu stronach kamery

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 16:16
- Jeśli zmienimy sposób myślenia o rozpowszechnianiu wiedzy i zaczniemy się nią między sobą dzielić, wtedy rynek będzie się rozwijał, a to jest moim zdaniem najważniejsze - Szymon Chałupka z kanału "Filmujemy!".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz "Keepthebeat" Szwonder i jego koszykarska publicystyka

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2018 17:33
- Zaczynałem od zabawy w robienie skrótów z NBA. To fajne i ciekawe, ale dość krótkotrwałe. Przygotowuję więc materiały, w których mogę przedstawić swój punkt widzenia, a widzowie mogą z nimi dyskutować i po jakimś czasie do nich wracać - mówił Łukasz Szwonder.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Finansowanie twórców na YouTube. O co w tym chodzi?

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2018 12:35
Kilkanaście dni temu w polskiej wersji serwisu YouTube pojawiła się nowa opcja. Tajemniczy odnośnik "sponsoruj" oznacza, że polscy vlogerzy od niedawna mogą korzystać z monetyzacji swojej działalności w sieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kim jest influencer? Czy wolno mu więcej niż innym celebrytom?

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2018 12:13
- Infuencerami zostają ludzie w każdym wieku. Dużą popularnością cieszy się kanał "Dziarskiego dziadka", 90-latka, który hobbystycznie zajmuje się sportem. Jego publicznością nie są równolatkowie, ale duża grupa młodych ludzi - mówił Mateusz Krogulec z firmy DDOB.
rozwiń zwiń