Co słychać w sieci? Hasztagi, trendy, ciekawostki

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2020 13:54
Zaprosimy m.in. na przegląd najciekawszych wydarzeń internetowych tygodnia. 
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/fizkes

W programie jak co tydzień ciekawostki, wydarzenia - wszystko, czym żyje internet.

  • Przegląd wydarzeń tygodnia w Internecie przygotujemy wspólnie z Elżbietą Różalską z Youtube Polska. Propozycje ciekawych kanałów: Globestory oraz kanał Kasia Gandor.

Czytaj także:

-> Urodziny Wikipedii. Czy dalibyśmy sobie bez niej radę?

-> Czy potrafimy żyć offline?

  • Poranny ekspres duchowy. Pod hasztagiem #loesje znajdziemy ciekawe hasła, sentencje i złote myśli, np.  "Im dłużej czekasz na przyszłość tym będzie krótsza"; "Tęsknie za miejscem, w którym mnie jeszcze nie było"; "Świat bez plastiku byłby milszy w dotyku". O najlepsze loesje i ich interpretację zapytamy ludzi kultury, sztuki i internetowych influencerów. 
  • Zapowiedź Czwórkowych webinarów. Rozmowa z Jaśkiem Melą.

ZOBACZ WIĘCEJ Dni Rozwoju Osobistego w Czwórce >>>

  • Spotkanie z podróżniczką i youtuberką, która fotografuje się w strojach ludowych na tle baśniowych krajobrazów. Anita Demianowicz, funkcjonująca w internecie jako Banita Travel, podróżuje od ponad ośmiu lat, a od czterech fotografuje się w strojach regionalnych w odwiedzanych przez siebie krajach. Anita nie jest anonimową postacią w światku podróżniczym. Prowadzi blogama kanał na platformie YouTubie, wydała książkę "Końca świata nie było", a także organizuje festiwal podróżniczy dla kobiet Spotkania Podróżujących Kobiet TRAMP-ki. 

***

Na audycję "Tędy po trendy" w niedzielę (4.10) o 9.05 zaprasza Ola Jasińska.

kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Desperados". Wielki powrót klasyka?

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 12:02
Na rynku zadebiutowała trzecia odsłona kultowej serii gry "Desperados". Wszyscy miłośnicy strategii taktycznych mogą odetchnąć z ulgą. Wykonany z pieczołowitą dbałością o detale tytuł przywraca blask zapomnianemu już gatunkowi i zbiera bardzo pozytywne oceny.
rozwiń zwiń