Miłość jak z obrazka, czyli kochanie na Instagramie

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2021 13:00
Na szczęście zawsze dobrze się patrzy - mawiały nasze babcie i to na długo przed epoką social mediów. Dziś miłość nie tylko świetnie wygląda, ale też dobrze się "klika", co pokazują instagramowe profile światowych gwiazd.
BEYONCE KNOWLES i JAY-Z na gali wręczenia Oscarów w 2005 roku
BEYONCE KNOWLES i JAY-Z na gali wręczenia Oscarów w 2005 rokuFoto: Featureflash Photo Agency/Shutterstock.com

Posłuchaj
04:12 CZWORKA Tedy po trendy - walentynki 14.02.2021.mp3 Jak kochają się światowe gwiazdy? Subiektywny przegląd Instagrama (Tędy po trendy/Czwórka)

 

Beckhamowie. Coraz dalej od plastiku

W tym roku miną 22 lata od kiedy gwiazda piłki nożnej i członkini grupy Spice Girls powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Przez ten czas Victorii i Davidowi udało się stworzyć  jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. - Postrzegani są jako modelowy związek i chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, ale też promują wiele charytatywnych inicjatyw - opowiada dziennikarz Maciek Wernio. - Chwalą się swoim bardzo utalentowanym potomstwem i jeśli w sieci w ogóle można mówić o szczerości - Beckahmowie czynią to bardzo naturalnie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)


Wzloty i upadki Carterów

Beyonce i Jay-Z samodzielnie pracowali na swoje sukcesy, kiedy więc połączyli siły na polu zawodowym i prywatnym, wiadomo było, że będą królami muzyki. - Carterowie to para, która zaliczyła i wzloty, i upadki - w tym zdrady, do których amerykański raper przyznał się na jednej z płyt. Ale można odnieść wrażenie, że dobrze poradzili sobie z tym kryzysem. Nie zasypują użytkowników Instagrama wspólnymi zdjęciami, ale co jakiś czas można ich zobaczyć na koncercie, meczu, albo na placu zabaw z dziećmi - mówi gość Czwórki. 


DJ Carpigani i Agus. Miłość ponad wszystko

Wojtek Sawicki od lat zajmuje się muzyką i był m.in. redaktorem naczelnym kultowego muzycznego portalu Porcys, ona jest wokalistką i producentką. - Wojtek choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Porusza się na wózku i komunikuje się ze światem za pomocą ruchów gałki ocznej. Razem z Agus przełamują stereotypy i udowadniają, że w miłości nie ma barier i opowiadają piękną historię - podsumowuje Maciek Wernio.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Life On Wheelz (@lifeonwhlz)


***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Maciek Wernio (dziennikarz Noizz.pl)

Data emisji: 14.02.2021

Godzina emisji: 9.50

kul

Czytaj także

Sexting w pandemii. "Stajemy się mniej czujni"

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2020 13:50
Nawet jeśli do tej pory nie korzystaliśmy z aplikacji randkowych, to w pandemii jest to często jedyna opcja, żeby poznać kogoś nowego. Trzeba jednak pamiętać, że niesie ona też wiele niebezpieczeństw.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak zmienia się nasze podejście do miłości?

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2021 18:13
Coraz mniej formalnych związków, większa liczba rozwodów i młodzi ludzie, którzy coraz częściej patrzą na swoich dziadków i zastanawiają się: "czy można być ze sobą na zawsze?". 
rozwiń zwiń