Julia Kamińska o poranku

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2014 17:00
W środę 8 października, w Czwórkowym studiu pojawi się Julia Kamińska. Zapraszamy do "Audycji nr 1".
Julia Kamińska
Julia KamińskaFoto: Wojciech Kusiński / PR

Tym razem aktorka nie opowie jednak o swojej kolejnej roli filmowej czy serialowej. Kamińska zawita w Czwórce z okazji uczestnictwa w ECCO HighWalk Tatry, w ramach której zbierane będą fundusze na utworzenie centrum produkcji cennych i zagrożonych gatunków roślin. Grono ochotników wyłonionych w internetowym konkursie, 11. października 2014 roku, zdobędzie szczyt legendarnej, tatrzańskiej góry Mnich. Dokona tego w drużynie reprezentującej Tatrzański Park Narodowy, której kapitanami zostali: Szymon Ziobrowski - dyrektor Parku, wielbiciel i obrońca natury oraz właśnie Julia Kamińska.
Na rozmowę zapraszamy do "Audycji nr 1" w środę po 8.00.
ac

Czytaj także

Anna Wendzikowska - do De Niro i Carreya bez tremy

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 12:50
Z powodzeniem godzi pracę aktorki i dziennikarki. Ostatnio Anna Wendzikowska chwyciła też za pióro i zaangażowała się w akcję społeczną. - Otwieramy oczy na problemy najmniejszych, które dzieją się często na naszych oczach - powiedziała w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maffashion: wysokie zarobki blogerów to mit

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 15:30
25-letnia Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej praca inspiruje tysiące młodych dziewczyn. Udało jej się pasję przerodzić w zawód. - To znacznie trudniejsze i bardziej wyczerpujące niż mogłoby się wydawać - zaznaczyła w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lepiej z Jackiem i Plackiem, czy solo? Życie z rodzeństwem

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2014 11:30
Czy jedynacy są większymi egoistami, a najstarsze rodzeństwo nabiera w dzieciństwie cech przywódczych? Psycholog dziecięcy Maja Orszymor opowiadała w "Audycji nr 1", jak wychowanie z braćmi czy siostrami kształtuje naszą osobowość.
rozwiń zwiń