Jak zmarnować sobie życie?

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2014 16:30
Sposobów na to jest bardzo wiele. W Czwórce zaprezentujemy wam kilkadziesiąt z nich.
Jak zmarnować sobie życie?
Foto: Glow Images/East News

We wtorkowy poranek dowiecie się 40 sposobach na zmarnowanie sobie życia. Opowiedzą o nich znane gwiazdy, komicy, ale nie zabraknie też porad naszych dziennikarzy, jak możecie zepsuć humor na cały dzień. Ilustracją będą dołujące piosenki, filmy i "sprawdzone" teksty, które zawsze się sprawdzają w takiej sytuacji.
Marnować sobie życie będziemy w "Audycji nr 1" od 6.00.
ac

Czytaj także

"Gimbus" to nie tylko uczeń gimnazjum, ale też stan umysłu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 13:00
"Gimbus” - kiedyś nazywało się tak autobus wiozący dzieci do szkoły. Jednak ta definicja odeszła już do lamusa. Dziś tym mianem określa się ucznia "gimbazy”, czyli potocznej nazwy gimnazjum. Według niektórych, "gimbus" to po prostu stan umysłu człowieka. Dlatego można tak nazwać każdą osobę niezależnie od jej wieku, o ile jej mentalność jest na poziomie gimnazjalisty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lepiej z Jackiem i Plackiem, czy solo? Życie z rodzeństwem

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2014 11:30
Czy jedynacy są większymi egoistami, a najstarsze rodzeństwo nabiera w dzieciństwie cech przywódczych? Psycholog dziecięcy Maja Orszymor opowiadała w "Audycji nr 1", jak wychowanie z braćmi czy siostrami kształtuje naszą osobowość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Rozenek: kluczem do szczęścia jest równowaga

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 18:00
Aktora Jacka Rozenka kojarzymy przede wszystkim z wielu ról filmowych i telewizyjnych. To jednak tylko wycinek jego dorobku zawodowego. Na co dzień bowiem rodowity, 45-letni warszawiak doskonale radzi sobie jako mówca motywacyjny i coach.
rozwiń zwiń