Personal Branding. Zrób z siebie markę

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2015 14:40
- Marka osobista to jest to, co ludzie mówią o nas, kiedy nas nie ma w pokoju - wyjaśnia coach Piotr Grządziel. - W każdym z nas jest coś wyjątkowego i na tym należy oprzeć budowanie wizerunku.
Audio
  • Jak zrobić z siebie lepszy model radzi specjalista ds. wizerunku Piotr Grządziel (Audycja nr 1/Czwórka)
20 sierpnia po raz pierwszy w historii obchodzimy Personal Branding Day. Pomysł narodził się w Polsce, ale ma szansę stać się Międzynarodowym Dniem Marki Osobistej
20 sierpnia po raz pierwszy w historii obchodzimy Personal Branding Day. Pomysł narodził się w Polsce, ale ma szansę stać się Międzynarodowym Dniem Marki OsobistejFoto: Glow Images/East News

Gość Czwórki przekonuje, że każdy ma szansę na taką transformację. - Ktoś spaprał sobie życie zawodowe, stracił pracę i myśli, że jest w sytuacji bez wyjścia. To błąd - mówi Grządziel. - Gwarantuję, że profesjonalna pomoc zadziała cuda.

Co wspólnego mają Beatlesi z personal brandingiem i jak rozpoznać dobrego coacha od szarlatana - to wyjaśnia Piotr Grządziel. Do tego zdradza, co skłoniło go do proklamowania Personal Branding Day.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzi: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Gość: Piotr Grządziel (specjalista ds. kreowania wizerunku, coach)

Data emisji: 20.08.2015

Godzina emisji: 8.00

kul/mg

Czytaj także

Anna Tacikowska zaśpiewała na żywo w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2015 13:30
Najpierw była kariera prawniczki, potem telewizyjne show, a teraz trwa praca nad debiutancką płytą. W Czwórce wokalistka opowiedziała o swoich planach na przyszłość i zaśpiewała na żywo utwór "Na dzień dobry".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak Infulecki i Migała w kosmos polecieli

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 12:40
Zapraszamy na relację z niezwykłej wyprawy naszych ludzi w przestworza. Sprawdź, jak "Audycja nr 1" poradziła się w kosmosie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Smartfonoholizm - sprawdź, czy ci grozi!

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 14:00
Przeciętny użytkownik smartfona odblokowuje go średnio 110 razy na dobę, a rekordziści robią to 900 razy. Zjawisko to szczególnie silnie występuje w Stanach Zjednoczonych.
rozwiń zwiń