Marcin Kuc i jego blog "Jaja w kuchni"

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 12:30
Bloger pisze o sobie: "Jestem Marcin. Lubię jeść". Aktualnie bierze udział w konkursie organizowanym w ramach EXPO 2015 , w którym nagrodą jest wyjazd do Mediolanu.
Audio
  • Marcin Kuc o gotowaniu po staropolsku i o swoim blogu "Jaja w kuchni" (Audycja nr 1/Czwórka)
Marcin Kuc promuje tradycyjną kuchnię, która sprawdza się przy okazji Świąt. Nam zdradza m. in. przepis na karpia, który nie smakuje karpiem
Marcin Kuc promuje tradycyjną kuchnię, która sprawdza się przy okazji Świąt. Nam zdradza m. in. przepis na karpia, który nie smakuje karpiem Foto: Screen z YouTube

Marcin Kuc przekonuje, że kuchnia polska wstaje z kolan, a on stara się ją popularyzować. Konkurs dla blogerów kulinarnych z Polski i Włoch stał się do tego znakomitą okazją. - Trzeba było zrobić cztery dania z polskich produktów. Na śniadanie zaproponowałem boczek smażony na smalcu z dzika, na przystawkę pieczonego gołębia, później stek, a teraz walczę o wyjazd do Mediolanu swoimi racuchami - połączyłem owsiankę i pieczoną dynię - opowiada Kuc.

Bloger podpowiada też, jak ugotować niedrogie danie z wołowiny i próbuje zachęcić słuchaczy Czwórki do jedzenia podrobów.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzi: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Gość: Marcin Kuc (autor bloga "Jaja w kuchni")

Data emisji: 5.10.2015

Godzina emisji: 8.00

mg/kul

Czytaj także

Paulina Stępień: Polska słodkościami stoi

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 11:20
Paulina Stępień jest kucharką - amatorką. Wraz z mężem prowadzi popularnego kulinarnego vloga Kotlet.TV, który powstał z pasji do gotowania. Swoje przepisy umieszczają na stronie w postaci filmów. W studiu Czwórki rozmawialiśmy z vlogerką o polskiej kuchni.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kuchnia po męsku, czyli "Gotowanie z pasją"

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2015 20:00
W niedzielę studio Czwórki odwiedzi dwóch mężczyzn, którzy uwielbiają "stać przy garach" i o gotowaniu wiedzą prawie wszystko.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Młodzi gotują - zupka chińska czy wykwintne danie?

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2015 17:30
Programy kulinarne przyciągają rzesze telewidzów, książki kucharskie należą do bestsellerów, a w internecie królują blogi o jedzeniu. Czy młodzi podchwycili ten trend i masowo ruszyli do kuchni?
rozwiń zwiń