Intymne i odważne. Listy od słuchaczy sprzed 30 lat

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2016 15:16
Do archiwalnych audycji sięgamy z okazji naszych 40. urodzin Czwórki. Okazuje się, że kilkadziesiąt lat temu do stacji - niczym do gazety "Bravo" w latach 90. - nastolatki pisały listy. Na antenie odczytywała je Krystyna Czubówna.
Audio
  • "Intymne rozmowy" - audycja z 1985 roku (Audycja nr 1/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

"W krainę nieznanych dotąd doznań wkroczyłam z człowiekiem, dla którego byłam jedną z wielu ładnych dziewczyn. Początkowo nie zdawałam sobie z tego sprawy, ale nawet teraz nie mogę powiedzieć, że żałuję, choć nie łączyło nas nic głębszego." - zwierzała się 17-letnia Joanna.

Jej rówieśniczka Greta pisała z kolei: "Poznałam chłopca, który różni się od poprzednich. Nie szpanuje, nie przywiązuje wagi do wyglądu. Nie trzeba było wiele, aby go zdobyć, zwłaszcza, że poznaliśmy się na rajdzie. Ale cóż, skończył się rajd, a ja się przeliczyłam".

Do tych wyznań odniosła się obecna w studiu psycholog Bożena Winch-Rogowska. Podczas audycji możecie posłuchać także fragmentów pewnego listu, którego prowadzący nie wyemitowali w całości ze względu na... wczesną porę nadawania programu.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Michał Migała, Mariusz Infulecki

Data emisji: 10.02.2015

Godzina emisji: 8.00

mg/kul

Czytaj także

Zbigniew Lew-Starowicz: kolory mają ogromne znaczenie w erotyce

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 15:30
Kolory działają szczególnie na mężczyzn, ale kobiety też postrzegają jedne barwy jako bardziej, a inne jako mniej pobudzające.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kłamstwa na pierwszej randce - czy są nieuniknione?

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2015 15:00
Gdy poznajemy nową osobę, chcemy wypaść jak najlepiej, dlatego zdarzają nam się mniejsze i większa kłamstwa. W przyszłości możemy ich żałować.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Miller. Jak skutecznie zniszczyć swój związek?

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2015 09:39
- Kryzysy w związkach są niezbędne, nie ma możliwości, żeby ich nie było - przekonywała w rozmowie z Czwórką Katarzyna Miller, autorka książki "Kup Kochance męża kwiaty".
rozwiń zwiń