"Modny Tata". Ojcostwo na miarę XXI wieku

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 13:00
Na co dzień wykładowca, w sieci Modny Tata. Michał Będźmirowski przełamuje stereotypy zapracowanego mężczyzny i ojca i tłumaczy, jak być fajnym tatą i przy tym nie zwariować.
Audio
  • Michał Będźmirowski - opowiada w Czwórce o swojej książce "Jak być fajnym tatą i nie zwariować?" (Audycja nr 1/ Czwórka)
Czy młody ojciec powinien przywiązywać wagę do ubioru i chodzić na siłownię? Projekt Modny tata udowadnia, że nie ma w tym nic dziwnego (zdj. ilustracyjne)
Czy młody ojciec powinien przywiązywać wagę do ubioru i chodzić na siłownię? Projekt "Modny tata" udowadnia, że nie ma w tym nic dziwnego (zdj. ilustracyjne)Foto: Glow Images/East News

- Mam nadzieję, że moja książka trafi do osób, które boją się ojcostwa i tego, jak bardzo zmieni się ich życie, kiedy na świecie pojawi się dziecko - mówił w Czwórce Michał Będźmirowski.

Gość audycji opowiadał, że zarówno książka jak i jego projekt poruszają tematy dotyczące współczesnego mężczyzny. "Jak być fajnym tatą i nie zwariować?" nie jest jednak poradnikiem, tylko pamiętnikiem, z którego można dowiedzieć się m. in. jak zostać autorytetem dla własnego dziecka i zmotywować się do działania.

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1"

Prowadzą: Mariusz Infulecki, Urszula Kaczyńska

Gość: Michał Będźmirowski (autor projektu "Modny Tata")

Data emisji: 14.03.2016

Godzina emisji: 8.10

jt/kul

Czytaj także

Karolina Gliniecka. Jak stworzyć bloga doskonałego?

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2015 11:06
Gościem "Audycji nr 1" będzie autorka jednego z najbardziej wpływowych blogów 2014 roku, czyli Charlizemystery.com.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agnieszka Kaczorowska: mam swoją mroczną stronę

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2015 10:40
- Jestem jak kameleon, każdego dnia jestem inna. Ale większość ludzi zna tylko tę delikatną i sympatyczną Agnieszkę, bo na co dzień staram się być dobrym człowiekiem - mówi tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Facecje, czyli Syzyf w korporacji

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 18:00
Dzięki Patrykowi Brylińskiemu i Maciejowi Kaczyńskiemu Barack Obama rozmawia w sieci z Adamem Mickiewiczem. Co znajdziemy na ich profilu Facecje?
rozwiń zwiń