Ilona Łepkowska: trudno zrezygnować ze sławy

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 11:50
- Napisałam książkę, jak można zostać sławnym, co się z tym wiąże i jak czasem trudno jest powiedzieć, że nie chce się już być sławnym - opowiada znana scenarzystka Ilona Łepkowska, która debiutuje w roli pisarki.
Audio
  • Ilona Łepkowska o kulisach show-biznesu, najkrótszych polskich karierach i swojej książce "Pani mnie z kimś pomyliła" (Audycja nr 1/Czwórka)
Ilona Łepkowska, jak mało kto, zna kulisy świata show-biznesu i opisuje go z wielkim talentem, przenikliwością i humorem. Choć Pani mnie z kimś pomyliła to książka chwilami gorzka, jest w niej miejsce na miłość, ciepło rodzinnego domu i szczęście na przekór losowi
Ilona Łepkowska, jak mało kto, zna kulisy świata show-biznesu i opisuje go z wielkim talentem, przenikliwością i humorem. Choć "Pani mnie z kimś pomyliła" to książka chwilami gorzka, jest w niej miejsce na miłość, ciepło rodzinnego domu i szczęście na przekór losowi Foto: PAP/Stach Leszczyński

Główną bohaterką powieści "Pani mnie z kimś pomyliła" jest 40-letnia Joanna, tłumaczka języka włoskiego, która z dnia na dzień staję się wielką gwiazdą. - Jako osoba kompletnie z zewnątrz nie ma pojęcia o regułach, które rządzą show-biznesem - opowiada gość Czwórki. - Na początku odczuwa satysfakcję, że ktoś wreszcie ją zauważył i docenił także finansowo, a potem zaczynają się schody.

Ilona Łepkowska odsłania kulisy działania show-biznesu i tłumaczy, z których aktorów młodego pokolenia warto brać przykład, by nie stać się pożywką dla plotkarskich magazynów. Opowiada także, co najbardziej ją żenuje u celebrytów i za co ceni braci Mroczków.

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1" 

Prowadzą: Mariusz Infulecki i Ula Kaczyńska

Gość: Ilona Łepkowska (scenarzystka, producentka telewizyjna, autorka książki "Pani mnie z kimś pomylila")

Data emisji: 16.05.2016

Godzina emisji: 8.10

kul/pj

Czytaj także

Olga Kalicka. "Fajne jest to, że można się zmieniać"

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 12:40
Magda z "Rodzinki.pl", Marietta z "Plebanii", a w dodatku najlepsza studentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie - Olga Kalicka była gościem Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Historia powszechna obecna w "Grze o tron"

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2016 14:34
- Akcja "Gry o tron" dzieje się w nierzeczywistym świecie, w paraśredniowiecznej rzeczywistości - mówi dr hab. Robert Suski z serwisem Westeros.pl. - Mimo to mocno przypomina wojny domowe z XV-wiecznej Anglii czy wojnę stuletnią.
rozwiń zwiń