Monika Mrozowska - dorosła Fasolka

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2015 11:11
Sceniczną przygodę rozpoczynała w Fasolkach, ogólnopolską popularność przyniosła jej "Rodzina zastępcza" Monika Mrozowska odwiedzi studio Czwórki.
Monika Mrozowska ogólnopolską popularność zdobyła występując w niezwykle popularnym serialu Rodzina zastępcza
Monika Mrozowska ogólnopolską popularność zdobyła występując w niezwykle popularnym serialu "Rodzina zastępcza"Foto: PAP/Stach Leszczyński

W "Strefie Prywatnej" spotkamy się z aktorką, wielbicielką zdrowego żywienia i ekologii. Jest zapaloną weganką, a w wolnych chwilach poświęca się wielkiej pasji - ceramice.
Monika Mrozowska swoje życie sceniczne rozpoczynała w Fasolkach śpiewając "Zabiorę brata na koniec świata". Wspomnień z tego okresu z pewnością nie zabraknie.
***

Na "Strefę Prywatną" zapraszamy w niedzielę (04.01.) w godz. 8.00 - 10.00. Audycję poprowadzi Katarzyna Węsierska.

ac

Czytaj także

Wojciech Smarzowski rozpoczął pracę nad "Wołyniem"

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 13:30
W lubelskim skansenie rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego. Na premierę poczekamy zapewne do wiosny 2016 roku, ale już dziś w ciemno można obstawiać, że będzie to ogromne wydarzenie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartosz Obuchowicz: chciałem wybrać taniec zamiast aktorstwa

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 16:00
Bartosz Obuchowicz znany jest m.in. z filmów "Haker" w reżyserii Janusza Zaorskiego i "Tajemnica Westerplatte" Pawła Chochlewa, a także z telewizyjnych seriali. - Decyzję o tym, że będę aktorem, podjąłem dopiero po roli w filmie "Stacja" Piotra Wereśniaka. Wcześniej traktowałem grę jako zabawę - mówi aktor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Królikowski: zabawa w sławę sporo kosztuje

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2014 13:20
Czasami żałuje, że nie jest dresiarzem, bo ludziom wrażliwym trudniej borykać się ze światem. - Tyle że bez empatii nie mógłbym grać - mówi Antoni Królikowski.
rozwiń zwiń