X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojciech Smarzowski rozpoczął pracę nad "Wołyniem"

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 13:30
W lubelskim skansenie rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego. Na premierę poczekamy zapewne do wiosny 2016 roku, ale już dziś w ciemno można obstawiać, że będzie to ogromne wydarzenie.
Audio
  • Budżet "Wołynia" wyniesie ok. 15 mln zł, a premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2016 roku (Czwórka/Stacja Kultura)
Wołyń będzie kolejną bardzo głośną i z pewnością kontrowersyjną pozycją w filmografii Wojciecha Smarzowskiego
"Wołyń" będzie kolejną bardzo głośną i z pewnością kontrowersyjną pozycją w filmografii Wojciecha SmarzowskiegoFoto: PAP/Marek Gorczyński

Teren Muzeum Wsi Lubelskiej posłuży w produkcji za kresy. Oczywiście był do tego potrzebny szereg poprawek scenograficznych. Opowiedział o nich współproducent Feliks Pastusiak. - Zrobiliśmy to tak doskonale, że ludzie, którzy przyjeżdżają teraz do muzuem po raz pierwszy mają problem z odróżnieniem, co jest dekoracją filmową, a co starym budownictwem wiejskim - chwalił ekipę scenografów w relacji "Stacji Kultura".
To z pewnością nie będzie łatwy film i możemy się spodziewać licznych kontrowersji. - Powoli dojrzewamy do różnych mrocznych tajemnic z naszej historii. Wydaje mi się, że jest to bardzo interesujący moment na realizację tej produkcji, pod wieloma względami. Dla mnie najważniejszym jest wcielenie się w niezwykle ciekawą postać - powiedział odtwórca roli Izaaka Menzla, Tomasz Sapryk.
PRZECZYTAJ: Smarzowski: alkohol jest tłem dla opowieści o samotności

Sceniariusz filmu "Wołyń" Smarzowski oparł na podstawie opowiadania "Nienawiść" Stanisława Srokowskiego. Obok Sapryka zobaczymy w nim m.in. debiutującą aktorkę Michalinę Łabacz. Produkcja ma wejść na ekrany polskich kin w pierwszej połowie 2016 roku, a jego budżet wyniesie ok. 15 mln zł. To zdecydowanie najdroższy film Smarzowskiego, wydatki na poprzednie hity nie przekraczały bowiem 6 mln.
ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Mikulski: niczego w życiu nie żałuję

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2014 08:00
Stanisław Mikulski 1 maja obchodził swoje 85. urodziny. Przypominamy wizytę aktora w Czwórce i rozmowę, podczas której przyznał, że niczego w życiu nie żałuje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Himilsbach - artysta wielowymiarowy

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 15:00
Trwa 6. Festiwal Himilsbacha. Impreza odbywa się w Mińsku Mazowieckim - mieście, w którym artysta urodził się i mieszkał przez całe dzieciństwo. Himilsbach z zawodu był kamieniarzem, jednak został zapamiętany jako wybitny aktor, pisarz i scenarzysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patryk Vega: w "Służbach specjalnych" nie ma ani jednej sceny, która nie mogłaby się naprawdę zdarzyć

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 15:40
W "Pitbullu" sportretował środowisko policjantów. By nie zostać uznanym za "specjalistę od kina policyjnego", zaczął robić komedie. Teraz powraca ze "Służbami specjalnymi". - To obraz polskiego wywiadu we współczesnej Polsce, który działa na styku polityki, mediów, biznesu i świata przestępczego - mówi Patryk Vega, gość "Stacji Kultura".
rozwiń zwiń