X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rób, co lubisz. Bądź szczęśliwa!

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 09:36
Okazuje się, że istnieją dość proste sposoby, by przestać narzekać, uszczęśliwiać wszystkich na siłę i udowadniać, że jest się niezastąpioną. Psycholog Ewa Marchlak podpowiada jak zmienić coś w swoim życiu.
Audio
  • Psycholog Ewa Marchlak podpowiada jak żyć dobrze z samą sobą, zadbać o siebie fizycznie i psychicznie (Strefa Prywatna/Czwórka)
Jak żyć dobrze z samą sobą, zadbać o siebie fizycznie i psychicznie?
Jak żyć dobrze z samą sobą, zadbać o siebie fizycznie i psychicznie?Foto: pixabay.com/domena publiczna

- Moim zdaniem być szczęśliwym i zadowolonym z życia to działać w zgodzie ze sobą - mówi  gość Czwórki. - Często otoczenie, bliscy zmuszają nas do działania w sytuacjach, których nie chcemy. Często my kobiety same wpędzamy się w role. Być szczęśliwym to robić to, co nam sprawia przyjemność, na tym się skupiać - jest to możliwe - wyjaśnia.

Ewa Marchlak Być szczęśliwym to robić to, co nam sprawia przyjemność, na tym się skupiać - jest to możliwe

Psycholog zwraca uwagę na typ kobiet-cierpiętnic, które biorą na siebie wszystko, dużo za dużo, uważają, że są niezastąpione i nie pozwalają sobie pomóc, czują się skrzywdzone i wykorzystywane, ale same też nie proszą o pomoc.

Ewa Marchlak podpowiada jak tworzyć związki partnerskie, jakie kobiety wychodzą z domów rodzinnych, zdradza też 5 sposobów na to, żeby człowiekowi było w życiu dobrze oraz tłumaczy czemu jej konferencja adresowana jest do pań, które chcą zmienić swe życie.

***

Tytuł audycji: "Strefa Prywatna"

Prowadzi: Jakub Jamrozek

Gość: Ewa Marchlak (kiedyś brokerka, dziś psycholog, absolwentka Szkoły Liderek, organizatorka Konferencji dla Kobiet "Dobrze mi")

Data emisji: 19.10.2016

Godzina emisji: 20.07

pj/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

(Nie)grzeczne dzieci chcą zasad, granic i miłości

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 17:24
- Grzeczność dla każdego jest czymś innym, bo mamy różne normy, różne zasady, według których chcemy wychowywać dzieci - mówi Małgorzata Bajko, psychoterapeutka, współautorka książki "(Nie)grzeczni". - Na pewno dziś słowo "niegrzeczność" jest nadużywane - dodaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

NLP - jest wszędzie, gdzie w grę wchodzi umysł

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2016 15:02
NLP czyli neurolingwistyczne programowanie to dla niektórych pseudonauka i sposób na łatwy zarobek. Dla innych to techniki, które mogą wpływać na myślenie oraz zachowanie i bywają pomocne w życiu codziennym.
rozwiń zwiń