X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Korporacyjne tabu. O czym nie rozmawiamy w pracy?

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2017 10:43
Typowa polska hipokryzja korporacyjna polega na tym, że "wszyscy wiedzą" i plotkują na potęgę, ale nikt się nie zdradza.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pressmaster/Shutterstock.com

Wśród "tajemnic poliszynela" są informacje, kto z kim w firmie sypia - szczególnie, gdy rzecz dotyczy przełożonych i ich podwładnych oraz związanych z tym awansów i podwyżek. Podobno Polacy mniej kryją się ze swoimi romansami w pracy, niż z wysokością otrzymanej premii. W niektórych firmach bycie buddystą czy wyznawcą jakiegoś egzotycznego kultu jest jak najbardziej "trendy", ale lepiej nie poruszać tematu praktyk religijnych. Wszyscy starają się być młodzi, zdrowi, wysportowani, piękni i zadowoleni, więc choroby są passé.

O tym jakie są tematy tabu w korporacjach i na czym polegają korporacyjne gry porozmawiamy z Adamem Dębowskim z Instytutu Liderów Zmian, autorem książki "60 sekund by zarządzać lepiej".

***

Na "Strefę Prywatną" w poniedziałek (22.05) w godzinach od 20.05 do 22.00 zaprasza Jakub Jamrozek.

jsz/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pracujesz w korporacji? Wykorzystaj to!

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2016 19:07
– To był dla mnie bardzo ważny czas – mówiła Irena Bieguńska o pracy w korporacji, z której odeszła, by założyć własną firmę zajmującą się rękodziełem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z deszczu pod rynnę, czyli o pułapkach w nowej pracy

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2017 19:43
Z badań przeprowadzonych przez BIG Info Monitor wynika, że 35 proc. ankietowanych ma w tegorocznych planach zmianę pracodawcy. - Wszelkie zmiany pracy, podwyżki czy awanse są dla Polaków bardzo ważne. Jeśli zatem widzimy, że warunki są dobre ku temu, by coś zrobić z naszym życiem, robimy to - mówiła w Czwórce Halina Kochalska z BIG.
rozwiń zwiń