Jak zostać mistrzem ciętej riposty?

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 16:11
 Jak postawić na swoim w każdej dyskusji, a jednocześnie robić wrażenie osoby pewnej siebie, taktownej i obytej? O tym w poniedziałkowy wieczór w audycji Jakuba Jamrozka.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

Na ile retoryka, szybka riposta czy dobrze uargumentowana odpowiedź mogą pomóc w utrzymaniu równowagi w relacjach międzyludzkich? Jak używać zgrabnych wymówek, kształtować rozmowy na własną modłę czy mówić "nie" na tysiąc różnych sposobów? O to zapytamy blogera i trenera umiejętności miękkich, Piotra Marszałkowskiego i freestylowca, a także dziennikarza muzycznego Czwórki, Dużego Pe.

***

Na "Strefę Prywatną" w poniedziałek (7.08) w godzinach od 20.05 do 22.00 zaprasza Jakub Jamrozek.

kd

Czytaj także

W mówieniu najważniejsze jest słuchanie

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2016 17:00
- Ludzie są na tyle ciekawi, że nawet z pozoru nieciekawa rozmowa może zmienić się w piękną intelektualną przygodę - mówiła Aneta Awtoniuk, trenerka rozwoju osobistego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Introwersja a inteligencja. Jest między nimi związek?

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 12:25
Z badań przeprowadzonych w Singapurze i w Londynie wynika, że ludzie na ogół są szczęśliwsi gdy spędzają czas wśród znajomych. Podobno jednak reguła ta nie dotyczy osób z wysokim IQ.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kawiarnia terapeutyczna. Odskocznia od gabinetów lekarskich

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2016 17:02
Warsztaty, wykłady, konsultacje, wieczory filmów psychologicznych, terapie indywidualne i grupowe - to wszystko oferuje jedyna w Polsce terapeutyczna kawiarnia.
rozwiń zwiń