Czego potrzeba, by odnieść sukces?

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2017 13:10
- Najważniejsze jest to, by zacząć słuchać siebie. Nie ma co oglądać się na innych, tylko zaufanie własnemu głosowi daje szansę na sukces - przekonuje coach i mentorka, Patrycja Załug.
Audio
  • O tym, co pomaga odnieść sukces (Strefa Prywatna/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock/dom. publiczna/lassedesignen

Gość Czwórki zaznacza także, że zdarza się i tak, że nasza droga okazuje się być inna od tej, którą dla siebie zaplanowaliśmy. - To wcale jednak nie znaczy, że dokonaliśmy gorszego wyboru - tłumaczy.

Agata Kaczmarek Słuchaj siebie z brzucha, bo jest on blisko ucha. Jeśli ktoś przychodzi do ciebie z propozycją to musisz z "luźnego brzucha" poczuć, czy jest ona dla ciebie. Jeśli poczujesz spięcie, nie wchodź w to. Nie podejmuj wyzwania

Jako autorka książki "Liderki" Patrycja Załug spotkała się z kobietami, które odnalazły w sobie odwagę do zmian i teraz nic nie jest w stanie ich zatrzymać w dążeniu do realizacji marzeń. - Byłam ekonomistką. Po 15 latach pracy dostałam wypowiedzenie i musiałam odejść z korporacji. To był dla mnie duży szok. Pomyślałam, że jeśli teraz nie pójdę w stronę, która najbardziej mnie interesuje, nigdy już nie będę miała takiej szansy. Wykorzystałam tę okazję i dziś jestem stylistką - wspomina Agnieszka Mikołajewska

Podobne doświadczenie stało się udziałem Agaty Kaczmarek, twórczyni metody My New Ocean. Od czego rozpocząć zmiany? Jak ruszyć z miejsca? Czego potrzeba by odnieść sukces? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycjiStrefa Prywatna

ProwadziJakub Jamrozek

Goście: Patrycja Załug (trenerką kobiecej pewności siebie, coach i mentorka, założycielka Szkoły Liderek), Agata Kaczmarek (twórczyni metody My New Ocean), Agnieszka Mikołajewska (stylistka)

Data emisji: 12.12.2017

Godzina emisji: 20.05

kul/ac

Czytaj także

Jak zmienić swoje życie? "Nie dąż do ideału. On nie istnieje"

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 12:42
- Czasem warto przestawić swoje życie, zmienić je o 180 stopni. Ale nie zawsze trzeba to robić, nierzadko wystarczy zmienić jeden szczegół, by zauważalnie poprawić jakość swojej codzienności - tłumaczyła w Czwórce Joanna Okrasa, trenerka umiejętności psychospołecznych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak sprawić, by związek przetrwał próbę czasu?

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2017 09:30
- Należy postawić pytanie, czy zmieniła się jakość i trwałość ludzkich relacji. Współcześnie znika spoiwo, które do tej pory trzymało ludzi razem, czyli przymus społeczny – mówił Paweł Droździak, psycholog i psychoterapeuta.
rozwiń zwiń