X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fundacja OmeaLife. Wsparcie dla młodych kobiet chorych na raka piersi

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2018 10:32
- Chciałyśmy stworzyć grupę wsparcia i być partnerem w tym trudnym procesie leczenia dla młodych kobiet chorych na raka piersi. Gdy same szukałyśmy takiej organizacji, nie mogłyśmy nic znaleźć - mówią współzałożycielki Fundacji OmeaLife.
Audio
  • Ewelina Puszkin i Magdalena Kardynał z Fundacji OmeaLife o pomocy dla młodych kobiet chorujących na raka piersi (Strefa prywatna/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Lopolo

W niedzielę 4 lutego obchodzić będziemy Światowy Dzień Walki z Rakiem ustanowiony 18 lat temu w Paryżu. Jak udawadniają założycielki Fundacji OmeaLife, rak to nie musi być wyrok, nawet wtedy, gdy stoimy u progu dorosłego życia, a diagnoza lekarzy przyprawia o najczarniejsze myśli.


Czytaj także
rak piersi nowotwór 1200.jpg
Boisz się raka? Idziesz na badania?

Zanim bohaterki audycji, Ewelina Puszkin i Magdalena Kardynał, zaczęły pomagać innym kobietom, same również zmagały się z rakiem piersi. - Spotkałyśmy się pod gabinetem naszego wspólnego onkologa i tam zawiązała się między nami przyjaźń. Wspierałyśmy się w czasie najtrudniejszych chwil w naszym życiu. Oprócz tego, że razem przechodziłyśmy przez chorobę nowotworową piersi, stworzyłyśmy fundację, która ma na celu wspieranie innych młodych kobiet, które walkę z chorobą mają przed sobą - tłumaczyły w Czwórce.

Skąd wzięła się nazwa Fundacji OmeaLife? Co jej współzałożycielki uznają za najtrudniejsze w chorobie nowotworowej? Jak dbać o siebie, zajmować się sprawami zawodowymi, nie zaniedbywać rodziny i realizować nowe cele mimo choroby? Posłuchaj nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"
Prowadzi Jakub Jamrozek
Goście: Ewelina Puszkin, Magdalena Kardynał (Fundacja OmeaLife)
Data emisji: 1.02.2018
Godzina emisji: 20.07

pg/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowy Dzień Onkologii. Jak nie dać się rakowi?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2017 15:30
Na całym świecie rośnie zachorowalność na nowotwory. Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Onkologii porozmawiamy o badaniach profilaktycznych, które są jedyną metodą wczesnej diagnostyki raka. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zawsze Pier[w]si". Biegiem po zdrowie z Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2017 11:12
22 października w warszawskim Parku Szczęśliwickim dziennikarki radiowej Czwórki stanęły ramię w ramię z naszymi Słuchaczkami na starcie Biegu Kobiet Anita Zawsze Pier[w]si. Czwórkowego PlanAir można było wysłuchać w audycji 4 Bieg.
rozwiń zwiń