X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Skąd bierze się współczesny kryzys wartości?

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2018 12:19
- Krysys wartości dotyczy również ludzi, którzy przeżyli wiele w swoim życiu, ale we współczesnych czasach czują się zagubieni. Brakuje im wypracowanego systemu wartości, którym kierowaliby się w życiu - mówił Krzysztof Liegmann, trener i mówca motywacyjny.
Audio
  • Jak zbudować system pozytywnych wartości? Gdzie szukać autorytetów? (Strefa prywatna/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/ FCSCAFEINE

szczęście radość FREE 1200_660.jpg
Szczęście to docenianie tego, co tu i teraz

- Wartości buduje się dzięki osobom, które poznajemy oraz sytuacjom, których doświadczamy. One ukształtowały to, kim teraz jesteśmy, podpowiadały jak rozwiązywać nasze problemy i zachowywać się w określonych sytuacjach - opowiadał, twórca firmy Architekci Umysłu. - Współcześnie przeżywamy kryzys autorytetów. Ludzie nie wiedzą kto jest dla nich wzorem, za kim powinni pójść, od kogo czerpać kierunek - wyjaśniał na antenie Czwórki.

Autorytety istnieją, ale większość z nas do nich nie dociera. Modelowymi postaciami w naszym życiu stają się bohaterowie filmów i sitcomów Krzysztof Liegmann

Gdzie szukać autorytetów? Jak budować indywidualny katalog wartości? Na ten temat rozmawialiśmy z autorem książki "Życie i 101 przyjaciół" Krzysztofem Liegmannem, trenerem i mówcą motywacyjnym. Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Gość: Krzysztof Liegmann, twórca i pomysłodawca firmy Architekci Umysłu, trener i mówca motywacyjny, autor książki "Życie i 101 przyjaciół"

Data emisji: 3.04.2018

Godzina emisji: 20.07

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Chcesz odnieść sukces w życiu? Naucz się przemawiać!

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017 10:00
- Przemowy publiczne to najwyższa forma komunikacji. Jeśli ktoś potrafi to robić, nie ma żadnych problemów z porozumiewaniem się z ludźmi - przekonuje mówca Artur Sójka i podpowiada, jak to robić skutecznie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Myślenie lateralne. Czym jest i jak je rozwijać?

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2017 15:27
To jedna z najbardziej niedocenianych, a jednocześnie najcenniejszych umiejętności - dzięki niej można zmienić sposób postrzegania świata, wpadać na niezwykłe pomysły i proponować nieoczekiwane rozwiązania w pozornie patowej sytuacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztuka prowadzenia sporów w książce "Negocjacyjne zoo"

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2017 10:43
- Każdy z nas jest w pewnien sposób zezwierzęcony. Intencją "Negocjacyjnego zoo" było nadanie ludziom cech zwierzęcych, aby łatwiej było ich rozpoznać - opowiadał na antenie Czwórki autor książki Grzegorz Załuski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak być skutecznym w komunikacji? Pomoże sztuka autokreacji

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2018 14:04
- Żyjemy w czasach, kiedy z domu nie wynosi się kindesztuby. Młody człowiek wchodząc w środowisko biznesowe musi błyskawicznie nauczyć się pewnych zachowań. Widać potem, że te zachowania są nienaturalne i wyuczone - mówił Waldemar Dziwniel z Fabryki Motywacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy kryzysy nam służą?

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2018 16:55
Doświadczamy ich – w relacjach, w pracy zawodowej. Mówi się o kryzysach związku, wiary, zdrowia, wieku średniego.
rozwiń zwiń