Zawód krawcowej. Wcale nie odchodzi do lamusa...

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 13:24
W czasach zdominowanych przez sieciówki bywa, że o krawcowych przypominamy sobie, gdy trzeba zwężyć spódnicę lub skrócić spodnie. A przecież poprzednie pokolenia powszechnie korzystały z ich usług.
Czym dzisiaj zajmują się krawcowe? (zdjęcie ilustracyjne)
Czym dzisiaj zajmują się krawcowe? (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Dragon Images/Shutterstock.com

Ubrania uszyte przez krawcową mogły przetrwać długie lata. Na szczęście współcześnie niektórzy wciąż doceniają ich umiejętności i decydują się na zlecenie im wykonania wymarzonych sukienek, czy bluzek, a nie zadowalają się czymś co znaleźli w sklepie i "może być". W końcu każda i każdy z nas ma inną sylwetkę często różniącą się chociażby drobnymi szczegółami wpływającymi na to, jak coś na nas leży.

Krawcowe XXI wieku idą z duchem czasu, zakładają własne firmy i nowoczesne strony internetowe, również ich kroje są bardzo na czasie. Dlatego temu zawodowi poświęcimy najbliższą czwartkową audycję.

***

Na "Dajesz radę" w czwartek (29.06) w godzinach od 14.05 do 15.00 zaprasza Dominika Klimek.

jsz/kd


Zobacz więcej na temat: Czwórka praca zawód

Czytaj także

Terapia z udziałem zwierząt. Jak pracuje się z psem?

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 14:16
Terapeuci razem z chętnymi do pracy czworonogami, czyli tzw. dogoterapeuci, wspomagają rehabilitację, szczególnie często pojawiając się na zajęciach z dziećmi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konsultantka ślubna. "Jesteśmy od spełniania marzeń"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017 18:30
- To jest branża dla ludzi twórczych, idealna przestrzeń dla kreacji - przekonuje Katarzyna Gajek i podpowiada jak zostać konsultantką ślubną.
rozwiń zwiń