Konsultantka ślubna. "Jesteśmy od spełniania marzeń"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017 18:30
- To jest branża dla ludzi twórczych, idealna przestrzeń dla kreacji - przekonuje Katarzyna Gajek i podpowiada jak zostać konsultantką ślubną.
Audio
  • Konsultantka ślubna - co zrobić, by pracować w tej branży? (Dajesz radę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Dmitry Sheremeta

Katarzyna Gajek W lipcu, sierpniu i we wrześniu nie mam wolnego dnia. To najgorętszy okres. Bo jeśli ktoś wynajmuje mnie, wykupuje moją usługę, to jestem zobowiązana do tego, by uroczystość zorganizować i na niej być

Zawód wedding plannera w przeciągu ostatnich kilku lat zyskał na popularności. Powstały profesjonalne agencje oraz stowarzyszenia zrzeszające i zatrudniające konsultantki. Planowaniem ślubu zajmują się niemal wyłącznie kobiety. Konsultantka, po rozmowie z parą młodą, szuka odpowiedniej sali, rezerwuje miejsca noclegowe w hotelu, pomaga w znalezieniu i przymiarkach sukni ślubnej, uczestniczy przy komponowaniu menu, organizuje dekoracje i atrakcje dodatkowe. - Najważniejsze jest, żeby pamiętać, że klient wynajmuje nas nie po to, żebyśmy zrobiły coś pospolitego. Właśnie po to korzystają z naszych usług, żeby było inaczej. Dlatego oryginalność w tej branży jest na wagę złota - dodaje gość Czwórki. 

Czytaj także
galeria 1200x660.jpg
Historia sztuki? "Nie dla powierzchownych!"

Jak zostać konsultantką ślubną? Jak rozwiązywać weselne dylematy? I co wspólnego mają ślub z remontem? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: Katarzyna Gajek (konsultantka ślubna)

Data emisji: 22.06.2017

Godzina emisji: 14.08

kul/mz

Czytaj także

Ogrodnik. Siła w rękach czy fantazja w głowie?

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2017 12:20
W dzisiejszych czasach to bardzo pożądany zawód. Tym razem podpowiadamy, co zrobić, żeby zostać ogrodnikiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdy różnica wieku nie ma znaczenia...

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2017 11:50
- W mojej praktyce częściej zdarza się takie rozdanie, w którym mężczyzna jest starszy od kobiety. Dlaczego to nas nie dziwi, a dziwią nas inne historie? - zastanawiała się w Czwórce sex & life coacherka Marta Niedźwiecka, nawiązując do związku prezydenta Francji Emmanuela Macrona ze swoją starszą o 24 lata żoną Brigitte Macron.
rozwiń zwiń