Wolontariat w Fundacji Rejs Odkrywców

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2017 15:20
Rejsy Odkrywców to świetna okazja dla młodzieży, która szczególnie zasłużyła sobie na wzięcie udziału w takiej przygodzie.
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock/dom. publiczna/Max Topchii

Młodzież - aby popłynąć w takim rejsie - nie musi ponosić żadnych kosztów lecz wyrobić odpowiednią liczbę godzin wolontariatu, poprawić stopnie i zachowanie w szkole.
Celem tej inicjatywy jest pomoc młodym ludziom w zorganizowaniu prac związanych z wolontariatem, rozliczanie z zobowiązań.

O tym wszystkim opowie założyciel fundacji i wolontariusz, który znalazł się w pierwszej dziesiątce finalistów plebiscytu Nieprzeciętni - Janek Zajączkowski.

***

Na "Dajesz radę" we środę (4.10) w godzinach od 14.05 do 15.00 zaprasza Justyna Tylczyńska.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka edukacja podróże
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Erasmus do kwadratu. "Zawsze chce się tam wracać"

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2015 10:22
- Wyjazd na zagraniczne studia to cudowni ludzie, piękny widok za oknem, spokój - mówi Justyna Tylczyńska, która właśnie powróciła z Erasmusa w Lublanie, a wcześniej była w Lizbonie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Au pair. "To zajęcie, które pozwala odblokować się"

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 15:30
- Kontakty ze studentami, rodziną, u której mieszkamy, czy nawet z dzieckiem, którym się opiekujemy, zwalniają w głowie językową blokadę. Sprawiają, że stajemy się niezależni i pewni siebie - przekonuje Gabriela Basek, dyrektor programu Cultural Care Au Pair.
rozwiń zwiń