Wolontariat na własną rękę - jak zorganizować akcję pomocową w podróży?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2018 09:54
Podróże są nie tylko zastrzykiem niesamowitych emocji, niebanalnych sytuacji i miliona pięknych zdjęć, ale przede wszystkim poznaniem innej kultury i mieszkających tam ludzi - opowiada Włodek Nielipiński autor bloga "Pan Czosnek w podróży".
Natura, zdjęcie ilustracyjne
Natura, zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/sasint

Jadąc na trzymiesięczną wyprawę do Azji południowo-wschodniej chciał połączyć praktyczne z pożytecznym próbując swoich sił jako wolontariusz. Wybrał nietypową metodę, ponieważ wszystko zorganizował na własną rękę. Czy każdy może zostać wolontariuszem? O tym jak pomagać innym wykorzystując swoje umiejętności i wiedzę opowie Włodek Nielipiński, twórca bloga "Pan Czosnek w podróży".

***

Na audycję z cyklu "Dajesz Radę" w środę (3.01) w godz. 14.05-15.00 - zaprasza Justyna Tylczyńska.


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wolontariat w Tanzanii. "Nie zawsze jest łatwo"

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2017 18:36
Wolontariat w Tanzanii to okazja, by poznać kulturę innego kontynentu, nabyć pierwsze doświadczenie w pracy i oczywiście przeżyć niesamowite wakacje na łonie nietkniętej jeszcze cywilizacją natury. Ale nie tylko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Na początku jest koniec". Akcje pomocowe w Ugandzie

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2017 13:30
- Każda podróż uczy mnie, że jedzmy gdzieś w jednym celu, a wracamy z jeszcze większym bogactwem przeżyć i doświadczeń - mówiła Weronika Mliczewska reżyserka i autorka reportażu "Na początku jest koniec".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Autostopem przez Azję. Jak zorganizować podróż na inny kontynent?

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2017 14:56
Wybrała się w samotną podróż. Przez 111 dni odwiedziła 11 krajów Azji. Wszędzie poruszała się autostopem. Wszyscy mówili jej, że to niebezpieczne. Ona, śmiejąc się, spakowała plecak i po dwunastu godzinach znalazła się na drugim końcu świata. 
rozwiń zwiń