Letnie wyprzedaże: kupuj tanio, wyglądaj luksusowo

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2018 16:00
Mądry zakupoholik czeka na nią z kartką i ołówkiem. - Wyprzedaże to jest doskonały moment, żeby zainteresować się akcesoriami - mówi stylistka Karolina Wieczorek i zdradza swoje patenty na zakupy w promocyjnych cenach.    
Audio
  • Letnie wyprzedaże - jak najlepiej wykorzystać zakupowe okazje? (Dajesz radę/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Shutterstock.com/Rawpixel.com

Karolina Wieczorek Nie warto inwestować w ubrania, które mają tylko jeden plus - są tanie

Kupowanie dodatków poza wyprzedażą bywa zwykłym marnotrawstwem pieniędzy. Tymczasem dopasowane buty, torebka albo okulary, kupione w rozsądnej cenie, potrafią zrobić nam całą stylizację. - Namawiam do tego, żeby w trakcie wyprzedaży przyjrzeć się ofercie marek, które omijamy na co dzień. To dobry sposób na to, by trochę przełamać styl, zmienić wygląd - podpowiada gość Czwórki.

Karolina Wieczorek tłumaczy też, dlaczego sezon wyprzedaży powinno się rozpocząć od porządków we własnej szafie. - Należy wyjąć wszystkie ze wszystkich półek, posegregować je i policzyć ile mamy swetrów, ile spodni itp. A potem bez sentymentów pozbyć się tych, które nas "uwierają" - radzi stylistka.


Czytaj także
Ubrania moda 1200.jpg
Biblioteka ubrań. Z miłości do mody i środowiska

Co, gdzie i jak kupować, żeby wykorzystać okres rabatów jak najlepiej? Jak nie dać się oszukać? Kiedy zakupy ze stylistą mają sens i dlaczego na wyprzedaże należy chodzić najedzonym? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Marta Hoppe

Gość: Karolina Wieczorek (stylistka)

Data emisji: 20.07.2018

Godzina emisji: 14.07

kul/ac

Czytaj także

Masz kompleksy? Walcz z nimi skutecznie!

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2016 18:36
Grube nogi, za duży nos, zbyt niski wzrost - nastoletnie Polki mają kompleksy. Są skrajnie krytyczne wobec siebie, niezadowolone z życia i na ciągłej diecie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kary za retusz zdjęć? "To nie zadziała"

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2017 17:50
Francja wprowadziła kary za brak oznaczeń retuszowanych zdjęć i reklam. Czemu ma służyć ten przepis i czy w Polsce może się przyjąć?
rozwiń zwiń