Jak założyć kanał na YouTube?

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 17:20
Przygoda z YouTube nie powinna być krótka, ale za to dobrze przemyślana. Samo założenie kanału sprowadza się to do wypełnienia kilku pól formularza. Ale co robić dalej?
Audio
  • Adam Szambelan o tworzeniu i optymalizacji kanałów na YouTube (Dajesz radę/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Diego Cevo

Czytaj także
czwórka awięc i sohaya 1200 kulik.jpg
Awięc: kanały na YouTube są fajne, kiedy są małe

- Dalej sprawa nie jest prosta, bo nie wystarczy zrobić kilka filmików, zmontować je, wrzucić do sieci i czekać aż samo się zrobi - zaznacza Artur Szambelan, support manager LifeTube. - Najpierw musimy zdecydować się, z jakich opcji chcemy skorzystać, jakie narzędzia analityczne będą nam potrzebne oraz których algorytmów użyjemy, żeby zbudować zasięgi - wyjaśnia.

Gość Czwórki zawodowo zajmuje się tworzeniem i optymalizacją kanałów na YouTube. - Inspiracje w tworzeniu kanału zawsze się przydają, ale nie możemy kopiować treści, które znaleźliśmy u innych vlogerów - mówi. - Trzeba pamiętać, że na YouTubie liczy się przede wszystkim osobowość twórcy.


Czytaj także
blowek marcinowicz 1200.JPG
Blowek wygrał polski internet. "Wciąż lubię to, co robię"

Jak stworzyć ciekawy kanał, jak odnieść sukces na tej platformie, jak można na tym zarabiać i czy jest jeszcze jakaś tematyczna nisza, którą można wypełnić? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Marta Hoppe

Gość: Artur Szambelan (support menager LifeTube) 

Data emisji: 26.04.2019

Godzina emisji: 14.08

kul/ac

 


Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nożyczki, pilniczki, lakiery. Jak mieć piękne paznokcie?

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2019 16:30
Zabiegi manicure stają się coraz popularniejsze i to wcale nie tylko wśród pań. - Najważniejsza w pielęgnacji dłoni i paznokci jest systematyczność - mówią Olga Urbowicz i Katarzyna Kujko z Nailed It.
rozwiń zwiń