Zakupy w sieci. Jak kupić prezenty bez problemów?

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2020 22:53
Pomocnicy Świętego Mikołaja stawiają w tym roku na zakupy on-line. To wygodne i bezpieczne ale i tu mogą pojawić się pomyłki i problemy. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Jak i kiedy możemy odstąpić od umowy zawartej na odległość, na co zwrócić uwagę przy zakupach od zagranicznych sprzedawców, co zrobić jeśli przesyłka jest uszkodzona i czy można reklamować produkt z promocji? Na te pytania odpowie Dominika Myszakowska ze Stowarzyszenia Aquila.

Czytaj także:


student komputer smutek pandemia maska 1200.jpg
Porada online na uczelni - gdy łapie Cię kryzys i lęk

W cyklu: Droga do pracy sprawdzimy oferty dla studentów, którzy szukają pracy, praktyk czy staży przygotowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego. Porozmawiamy z przedstawicielem Głównego Urzędu Statystycznego Karoliną Banaszek, która opowie o obowiązujących trendach w zatrudnieniu młodych. Dowiemy się ilu z nich pozostaje bezrobotnych podczas drugiej fali pandemii w Polsce. Zaprezentujemy też kolejny ciekawy start-up, który może okazać się inspirujący dla młodych przedsiębiorców. ​

***

Na audycję z cyklu "Dajesz radę" w środę (02.12) o godzinie 14.05 zaprasza Marta Hoppe. 

pj

Czytaj także

Zwroty, reklamacje, rękojmia, gwarancja - zakupowe prawa klienta

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 18:34
Niektórzy już wpadli w przedświąteczny szał zakupów. W tym czasie warto wiedzieć jakie mamy prawa jako konsumenci. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiemy co kupujemy? Sprytne techniki sprzedażowe

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2019 20:22
Znów ogarnie nas szał zakupów, nawet jeśli powtarzamy sobie, że w tym roku mu nie ulegniemy. Dlaczego tak się dzieje? Jakie mechanizmy stoją za tym, że kupujemy dużo i rzeczy nie zawsze nam potrzebne?
rozwiń zwiń