JDabrowsky i Thor o swoich zwierzętach

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2015 08:00
Gościem audycji Janka Dąbrowskiego "Terefere Radio" ponownie był Stanisław "Thor" Świątkowski. Obaj youtuberzy opowiedzieli o swoich pupilach.
Audio
  • JDabrowsky i Thor o swoich zwierzętach (Terefere Radio/Czwórka)
Janek Dąbrowski opowiedział o miłości do swojego królika
Janek Dąbrowski opowiedział o miłości do swojego królikaFoto: GlowImages/EastNews

Zarówno Thor, jak i Janek, uwielbiają zwierzęta. Obaj mają psy, Thor ma jeszcze żółwia, a Janek - od niedawna - królika Hefalumpa.

- Po przeprowadzce do Warszawy poczułem się trochę samotny i stwierdziłem, że czegoś mi brakuje. Wprawdzie mam bardzo fajnego wydawcę, przyjaciół, ale brakowało mi tej drugiej istoty. Myślę sobie: "Powinienem znaleźć dziewczynę? Nie, kobieta tylko narzeka". I kupiłem sobie królika - zwierza się Jan Dąbrowski.

Youtuber przekonuje też do adopcji zwierząt ze schronisk i tłumaczy, dlaczego - jego zdaniem - warto przygarnąć takiego przyjaciela.

W audycji można posłuchać wakacyjnych hitów wyselekcjonowanych przez prowadzącego. Tym razem pojawiła się m.in. piosenka o... pszczółce Mai.

***

Tytuł audycji: Terefere Radio

Prowadzi: Jan Dąbrowski

Gość: Stanisław Świątkowski (youtuber znany jako Thor)

Data emisji: 17.08.2015

Godzina emisji: 21.00

mg/ei

Czytaj także

Psy i koty, które zdobyły sławę

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2015 14:00
Kiedyś zachwycaliśmy się Szarikiem z "Czterech pancernych", dziś sławę zdobywają pupile gwiazd. Pies Paris Hilton ma nawet konto w portalu społecznościowym.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zwierzęta traktowane jak ludzie - są nieszczęśliwe?

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2015 16:15
- Udziwnianie na siłę relacji człowiek-zwierzę do niczego dobrego nie prowadzi - przekonywał w Czwórce Andrzej Kruszewicz, dyrektor warszawskiego ZOO.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wataha w podróży. Pies zmienia perspektywę człowieka

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 08:50
Agata Włodarczyk, Przemek Bucharowski i ich nieodłączna przyjaciółka Diuna, suczka rasy wilczak czechosłowacki - razem zdobyli Himalaje, Mongolię, a dziś planują kolejne wyprawy.
rozwiń zwiń