"Poczuj siłę". Rejs tylko dla kobiet

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2018 14:54
- "Kobiecy warsztat na jeziorach, czyli rejs po siłę do realizacji marzeń" to hasło przewodnie. Rejs będzie ukierunkowany na tematy typowo kobiece, będziemy dzielić się wzajemnie swoimi doświadczeniami - mówią organizatorki imprezy.
Audio
  • Marta Michna, Aleksandra janowska opowiadają o wyjątkowym rejsie tylko dla kobiet (Sobotologia/Czwórka)
Organizatorki rejsu tylko dla kobiet
Organizatorki rejsu tylko dla kobietFoto: Patryk Kuniszewicz/Czwórka

Marta i Aleksandra wpadły na ten pomysł podczas wakacji 2017, na żaglach. - Na dwa dni zostałyśmy na łódce same, bez facetów. Wówczas mogłyśmy rozmawiać o wszystkim, nie było tabu. Dlatego założenia naszego rejsu w tym roku to nie dyskryminacja, po prostu w "babskim gronie" kobiety bardziej się otwierają i dzięki temu więcej możemy dowiedzieć się o sobie nawzajem. I o to nam chodzi podczas tych warsztatów - mówiły rozmówczynie Patryka Kuniszewicza.

Rejs pod hasłem "Poczuj siłę" wystartuje już 11 sierpnia i potrwa cztery dni. Co będzie się działo podczas tego wydarzenia i jak się na niego zapisać? I dlaczego w życiu warto być "piratką"? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Sobotologia

Prowadzi: Patryk Kuniszewicz

Gość:  Marta Michna (pomysłodawczyni), Aleksandra Janowska - organizatorki rejsu tylko dla kobiet

Data emisji: 14.07.2018

Godzina emisji: 9.30

kd/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ahoj, przygodo! Jak zdobyć patent żeglarski?

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 14:50
By móc pływać na jachtach, trzeba przejść kilkutygodniowy kurs i zdać dwustopniowy egzamin. - To gra warta świeczki! - zapewnia Beata Jaskoń, która od dziecka żegluje po jeziorach i morzach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zawód: szkutnik. Jak przekształcić las w narzędzie służące morzu?

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2018 16:28
Od zarania dziejów drewno jest najstarszym żeglarskim budulcem. Powinno być wytrzymałe, elastyczne i przede wszystkim odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Nikt tak nie zna się na rodzajach drewna i budowie łodzi tak jak szkutnik.
rozwiń zwiń