X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Yelram. Koncert zwycięzców Czwórka Reggae Contest

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 08:34
W audycji "Strefa Dread" wystąpiła pochodząca z Wielkopolski grupa Yelram. To zwycięzcy "Czwórka Reggae Contest" na Ostróda Reggae Festival.
Audio
  • Koncert grupy Yelram i wywiad z muzykami (Strefa Dread /Czwórka)
Koncert grupy Yelram
Koncert grupy YelramFoto: Bartosz Bajerski/Czwórka

- Postanowiliśmy powrócić na scenę po trzech latach nieobecności na niej. Wtedy Czwórka ogłosiła konkurs, więc dobrze się złożyło - opowiadał wokalista grupy przed koncertem w Czwórce. - Wszystko wyszło spontanicznie. 

Początki grupy sięgają grudnia 2006 roku i garażu jednego z czwórki kolegów ze szkolnego boiska. Zespół zagrał blisko 300 koncertów klubowych i występował m.in. na festiwalach: "Reggae na Piaskach", "Reggaenwalde", "Stolica Reggae Festiwal", a także siedmiokrotnie na "Przystanku Woodstock" w Kostrzynie nad Odrą. W 2013 r. ukazał się debiutancki krążek zespołu pt. "Reggae Power". Na płycie znalazło się dziewięć kompozycji wzbogaconych o dwa bonusy. W roku 2016 zespół zawiesił działalność i powrócił trzy lata później - w 2019 wygrywając "Czwórka Reggae Contest" na Ostróda Reggae Festival. Finał konkursu odbył się w lipcuy 2019 i został poprzedzony głosowaniem słuchaczy. - Yelram to ciekawy zespół ze sporym doświadczeniem. Cieszę się z ich wygranej w Czwórka Reggae Contest i mam nadzieję, że przełoży się to na ich większą rozpoznawalność. Na pewno będzie to dobry koncert - zapraszam do "Strefy Dread"! - zachęcał słuchaczy Mirosław "Maken" Dzięciołowski, prowadzący audycję.

Czwórka Reggae Contest 2019 1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Czwórka Reggae Contest >>>

W wywiadzie przed koncertem muzycy Yelram opowiadali o swoich inspiracjach, ale także aspiracjach i planach. - Inspirujemy się starszymi klimatami muzycznymi i to można usłyszeć w naszym materiale - mówił wokalista. - Choć wciąż nie wiadomo, kiedy ukaże się nasza płyta, to wydawca już jest - żartował.

ZOBACZ WIĘCEJ Koncerty Czwórki >>>

Koncert formacji Yelram został zarejestrowany i wyemitowany przez Czwórkę. Transmisja koncertu odbyła się na antenie, streaming wideo na stronie i w mediach społecznościowych Czwórki. Bilety na koncert można było zdobyć w audycjach.

***

Czwórki można słuchać przez stronę internetową, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Polskiego Radia.

mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Johny Rockers na 500. wydanie "Strefy Dread"!

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2017 11:30
W poniedziałkowy wieczór w studiu koncertowym Czwórki Maken wraz z gośćmi i słuchaczami świętował pięćsetny odcinek oraz dziesięciolecie "Strefy Dread". W specjalnym wydaniu audycji na żywo wystąpił jeden z najciekawszych polskich debiutów reggae - zespół Johny Rockers!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Green Roots - koncert na żywo w radiowej Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2018 22:00
Na naszej scenie wystąpił zespół Green Roots, wyróżniony podczas konkursu "Czwórka Reggae Contest" na Ostróda Reggae Festiwal 2018. Muzycy byli gośćmi DJ Makena w audycji "Strefa Dread".
rozwiń zwiń