W audycji sprawdzimy, co dzieje się na torze Formuły1 oraz w Enduro Lidze. Z Maksem Żakowskim wybierzemy się też na Sardynię.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Guillermo Pis Gonzale/shutterstock.com

Wing foil - lewitowanie na fali

Maks Żakowski - srebrny medalista w Pucharze Europy oraz mistrz Polski w kitesurfingu - opowie o Mistrzostwach Świata w tej dyscyplinie, które odbyły się na Sardynii. Dzięki świetnemu finiszowi wyścigi eliminacyjne ukończył na 11 miejscu, a w półfinale został sklasyfikowany na 13 pozycji. Jak poradzili sobie inni Polacy?

W programie ponadto:

• GP USA Formuła1
  • Finał Mistrzostw Polski Rallycross na Torze Poznań
  • Rozmowa Dominikiem Olszowym, który zajął 1. miejsce w Enduro Lidze i 4. miejsce w Hero Challange

***

Na "Co Was kręci" - w niedzielę (24.10), po godz. 11.00 - zaprasza Hanna Dołęgowska.

kul

Jedni powiedzą, że parkour to sport indywidualny, a inni, że to nie do końca sport, a najlepiej uprawić go grupowo. Adrian Rentel, instruktor parkoura, uważa, że jest on podejściem do życia.

Skateboarding to jeden z ulubionych sportów młodych ludzi, a skateparki to miejsca, w których bez przeszkód mogą realizować swoją pasję.