X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Portal Polskiego Radia jest skarbnicą jego treści

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2012 18:00
- Mamy ogromne zasoby reportażu, mamy ogromne zasoby prostych materiałów newsowych zebranych ze wszystkich dziesięcioleci Polskiego Radia – mówił w Czwórce Andrzej Mietkowski, szef portalu polskieradio.pl.
Audio
  • Lieven Vermaele o radiu hybrydowym
  • Jan Dworak porównuje media publiczne w Polsce i za granicą
  • W którą stronę zmierzają media publiczne? - rozmowa z Pawłem Mathią
  • Andrzej Mietkowski o portalu Polskiego Radia

24 lutego w Polskim Radiu odbyła się konferencja "Nowoczesne Technologie oraz Strategia w Produkcji i Przekazie w Mediach Publicznych". Jej uczestnicy poruszyli kwestię technologicznej przyszłości radia. Z najciekawszymi poglądami zaprezentowanymi w trakcie konferencji można było się zapoznać w audycji "Czwarty Wymiar", w której od poniedziałku do piątku prezentowaliśmy rozmowy z ludźmi mediów na temat nowoczesnych narzędzi i sposobów emisji programów.

Na początek zaprosiliśmy Was do wysłuchania interesującej rozmowy z Lievenem Vermaele, dyrektorem technicznym Europejskiej Unii Nadawców (EBU), który opowiedział naszemu reporterowi Piotrowi Firanowi, o tym, czym jest radio hybrydowe. Następnie naszym gościem był przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak, który w rozmowie z Kubą Marcinowiczem porównywał media publiczne w Polsce i za granicą. Z kolei szef portalu polskieradio.pl Andrzej Mietkowski przypomniał o bogactwie radiowych treści jakie możemy znaleźć na tej platformie.

Aby odsłuchać rozmowy wystarczy kliknąć w ikonę filmu lub dźwięku.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Elektrownia atomowa po polsku

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2011 09:20
- Na świecie mamy kilkaset reaktorów różnego typu i z tego co wiem, ta flota cały czas się rozbudowuje – tak o rozwoju energetyki jądrowej mówił w "Czwartym Wymiarze" dr Przemysław Olbratowski z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„W polskim kinie wciąż wystarczy ustawić kartony, by nagrać scenę śmierci”

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2012 15:00
Latające samochody, ataki kosmitów i spektakularne zgony milionów osób... Jak tworzy się efekty specjalne? - W USA robią to dziesiątki ludzi przez kilka miesięcy - tłumaczy ekspert w Czwórce. - W Polsce wystarczą kartony...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odkrywaj z nami tajemnice warszawskiego metra

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2012 18:50
Kolejna wyprawa w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych w mieście zaprowadziła naszego reportera do Stacji Techniczno-Postojowej Metra na warszawskich Kabatach.
rozwiń zwiń