"Pitbull". Nowy porządek Patrika Vegi

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015 12:30
Linda, Ostaszewska i Dygant wystąpią w filmie Patryka Vegi. - "Nowe porządki" nie są bezpośrednią kontynuacją "Pitbulla". Akcja dzieje się kilka lat później, ale wciąż w tym samym, brudnym świecie - mówi reżyser.
Audio
  • Co działo się na planie nowego filmu Patryka Vegi "Pitbull.Nowe porządki"? (Stacja Kultura/Czwórka)
Agnieszka Dygant i Patryk Vega na planie Pitbulla. Film na ekrany kin wejdzie na początku 2016 roku
Agnieszka Dygant i Patryk Vega na planie "Pitbulla". Film na ekrany kin wejdzie na początku 2016 rokuFoto: PAP/Tomasz Gzell

Po raz pierwszy na dużym ekranie zobaczymy Piotra Stramowskiego. - Moja postać, Majami, to policjant z przeszłością, który przez lata "pod przykrywką" rozpracowywał grupy przestępcze - mówi. - Jest całkowicie oddany swojemu zawodowi, dzieki czemu przekonałem się, że praca w policji może być uzależniająca.

Czytaj dalej
Patryk Vega 1200.jpg
Patryk Vega o tajemnicach policji

W filmie "Pitbull. Nowe porządki" wystąpi też Agnieszka Dygant. Aktorka opowiada o tym, jak została socjopatyczną Kurą i czego możemy się spodziewać po jej bohaterce.

***

Przygotował: Mateusz Patyk

Data emisji: 01.09.2015

Godzina emisji: 10.30

Materiał został wyemitowany w "Stacji Kultura".

kul/mg

Czytaj także

Deadpool - bohater Marvela inny niż wszyscy

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 13:00
Deadpool nie jest aż tak rozpoznawalny jak Spider-Man czy Kapitan Ameryka, to jeden z najbardziej tajemniczych bohaterów uniwersum Marvela. W przyszłym roku zobaczymy go w kinach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Żyć nie umierać" - 3 miesiące na naprawę życia

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2015 15:00
Jutro (28 sierpnia) na ekrany kin wchodzi film "Żyć nie umierać" z Tomaszem Kotem w roli głównej. To historia człowieka, który dowiaduje się, że zostały mu trzy miesiące życia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Baby Bump". Kuba Czekaj o mękach dorastania

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2015 13:40
- Dostaliśmy grant w wysokości 150 tysięcy euro i zobowiązaliśmy się w ciągu 9 miesięcy zrobić film - mówi producentka "Baby Bump". Premiera obrazu Kuby Czekaja odbędzie się na festiwalu w Wenecji.
rozwiń zwiń