X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Biblioteka. Centrum spotkań studentów?

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 16:40
Wydawałoby się, że to miejsce nie sprzyja życiu towarzyskiemu, tymczasem Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego działa na studentów jak magnes!
Audio
  • 16. urodziny BUW-u. jakie atrakcje w programie? (Stacja Kultura/Czwórka)
Z okazji 16-lecia BUW-u na Powiślu na specjalnie zaaranżowanej scenie aktorzy będą odgrywać lub odczytywać fragmenty sztuk teatralnych i teksty dramatyczne znanych autorów. Wśród nich fragmenty z dzieł m.in. Stanisława Wyspiańskiego, Williama Szekspira, Witolda Gombrowicza, Aleksandra Fredry, Antoniego Czechowa
Z okazji 16-lecia BUW-u na Powiślu na specjalnie zaaranżowanej scenie aktorzy będą odgrywać lub odczytywać fragmenty sztuk teatralnych i teksty dramatyczne znanych autorów. Wśród nich fragmenty z dzieł m.in. Stanisława Wyspiańskiego, Williama Szekspira, Witolda Gombrowicza, Aleksandra Fredry, Antoniego CzechowaFoto: PAP/Tomasz Gzell

Czytaj także
telefon 1200.jpg
O Juwenaliach dowiesz się na Snapie

- W tym roku świętujemy 16. urodziny BUW-u na Powiślu i namawiamy wszystkich na "buwing" - mówi Agnieszka Kościelniak-Osiak.

Hasło tegorocznego jubileuszu brzmi "Tu BUWam. Tu czytam. Teatr". - Zainteresowała nas inna forma słowa pisanego, czyli dramat. A ma to związek z 250-leciem teatru publicznego w Polsce - tłumaczy gość Czwórki i zdradza, jakie atrakcje 15 grudnia czekają na gości BUW-u i co wspólnego z urodzinami mają aktorzy Teatru Polskiego. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Agnieszka Kościelniak-Osiak (Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego)

Data emisji: 10.12.2015

Godzina emisji: 10.00

kul/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wstań i idź" - rasowe fantasy Kołodziejczaka

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 13:35
W księgarniach jest już książka "Wstań i idź" - zbiór opowiadań fantasy, które Tomasz Kołodziejczak pisał przez ostatnich 30 lat. Okładkę przygotował Przemysław Truściński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cudowne Podlasie piórem i okiem wędrowców

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 08:46
Bartosz Jastrzębski, Jędrzej Morawiecki i Maciej Skawiński lubią podróżować, ale nie lubią być turystami. Z ich wędrówek po Podlasiu powstała książka "Jutro spadną gromy".
rozwiń zwiń