"Print Control". Polskie wzornictwo ma się dobrze!

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2016 06:50
19 marca odbyła się premiera "Print Control" - albumu prezentującego najważniejsze polskie projekty graficzne ubiegłego roku.
Nie wszystkie projekty powstają od razu w programie graficznym, niektórzy twórcy zaczynają od tradycyjnych technik (zdjęcie ilustracyjne)
Nie wszystkie projekty powstają od razu w programie graficznym, niektórzy twórcy zaczynają od tradycyjnych technik (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Glow Images/East News

Poza przeglądem najlepszych plakatów i książek w "Print Control" znalazły się również wywiady z czołowymi polskimi projektantami, którzy odsłaniają kulisy swoich międzynarodowych sukcesów. Miniony rok przyniósł naszym twórcom światowe wyróżnienia, prestiżowe publikacje i udowodnił, że polski design ma się doskonale. O albumie opowie jego pomysłodawczyni, Magda Heliasz.

***

Na "Stację Kultura" zapraszamy we wtorek (29.03) w godz. 10.00-11.00. Audycję poprowadzi Katarzyna Dydo.

mg/mp

Czytaj także

"Wzory w ogrodzie", czyli design na działce

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 11:00
- Chcemy odczarować pojęcie designu jako czegoś niedostępnego i luksusowego - mówi Ola Pawelska organizatorka targów "Wzory w ogrodzie", które 12 września odbędą się w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Moda kocha muzykę. "To miłość z wzajemnością"

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 16:00
Udowodni to "Fashion Loves Music" - impreza podczas której znani polscy projektanci połączą siły z utalentowanymi artystkami, m. in. Mary Komasą i Natalią Nykiel.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Art Book Fair. "Książki do podziwiania"

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2015 12:00
- W segmencie książek artystycznych mamy jednorazowe formy autorskie, foto booki, wydawnictwa związane ze sztuką oraz książki monograficzne - tłumaczą organizatorki I Warszawskich Targów Książki Artystycznej.
rozwiń zwiń