X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Online Kamera. Zostań wirtualnym filmowcem!

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2016 15:40
- Wychodzimy naprzeciw tym, którzy interesują się sztuką filmową, ale nie mają możliwości, żeby się jej nauczyć w miejscu zamieszkania - mówi Maciej Marczewski, koordynator kursu organizowanego przez Szkołę Wajdy.
Audio
  • Szkoła Wajdy i nowy program na "zamiejscowych" filmowców (Stacja Kultura/Czwórka)
Andrzej Wajda wraz z innymi utytułowanymi reżyserami wychodzi naprzeciw filmowcom-amatorom, którzy chcieliby nauczyć się warsztatu, a nie mają takich możliwości
Andrzej Wajda wraz z innymi utytułowanymi reżyserami wychodzi naprzeciw filmowcom-amatorom, którzy chcieliby nauczyć się warsztatu, a nie mają takich możliwości Foto: Pixabay/Unsplash/dom. publiczna

Program "Online Kamera" nadzoruje Andrzej Wajda. Wśród wykładowców są m.in. nagrodzony Oscarem Paweł Pawlikowski i zdobywca Złotych Lwów w Gdańsku, Leszek Dawid. - Kurs podzieliliśmy na 9 sekcji, ponieważ przyświeca nam idea obecna w Szkole Wajdy od zawsze. Pracujemy w systemie "od pomysłu do realizacji" - mówi gość Czwórki.

Dzięki temu uczestnicy kursy nauczą się nie tylko tego, jak wygląda praca na planie, ale też, jak wypromować gotowy już film. Maciej Marczewski tłumaczy też, kto i jak może aplikować do tego programu i na co może liczyć najlepszy "wirtualny" student.  

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Karol Pawłowicki

Gość: Maciej Marczewski (koordynator kursu Online Kamera)

Data emisji: 8.09.2016

Godzina emisji: 10.25

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak Edward Nożycoręki został królem grilla?

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 18:50
- Bohater filmu Tima Burtona, jak to zwykle w przypadku obrazów tego reżysera bywa, był wyjątkowy. Co prawda miał problemy z jedzeniem, za to z kebabem poradził sobie rewelacyjnie - mówi Magda Maksimiuk, dziennikarka filmowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak uwodzi Czesław Mozil? Odpowiedź w kinie!

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2016 15:32
- To opowieść o moim upadku. Zerwałem z dziewczyną, nic mi nie idzie artystycznie, więc przyjmuję zaproszenie od byłych stoczniowców i pomagam im rozkręcić... szkołę uwodzenia - mówi Czesław Mozil o roli w filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M."
rozwiń zwiń