"Wszystko albo nic". Co łączy Pawła Deląga z Bridget Jones?

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2017 15:30
O najnowszym filmie z udziałem polskiego aktora mówi się, że to idealna propozycja dla fanów najsłynniejszej brytyjskiej singielki. - To film bardzo prawdziwy i być może dlatego - a dotychczas pokazywany jest w kinach na Słowacji i w Czechach - w tych krajach pobił już blisko czterokrotnie wpływy obsypanego nagrodami "La La Land" - opowiadał Paweł Deląg, odtwarzający jedną z głównych ról we "Wszystko albo nic".
Audio
  • Paweł Deląg o filmie "Wszystko albo nic" i swoich planach zawodowych (Stacja Kultura/Czwórka)
Paweł Deląg na planie filmu Wszystko albo nic w reż. Marty Ferencovej
Paweł Deląg na planie filmu "Wszystko albo nic" w reż. Marty FerencovejFoto: mat. promocyjne/Kino Świat

paweł deląg 1200 pap.jpg
Paweł Deląg: kino to mój sposób na życie

Jedna piękna kobieta, dwóch przystojnych facetów i dziesiątki sytuacji, z których ciężko wyjść bez uśmiechu! 17 marca do polskich kin trafi "Wszystko albo nic" w reżyserii Marty Ferencovej. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej książki Evy Urbaníkovej. - Trzeba mieć w życiu dużo szczęścia, by trafić na właściwą osobę. By kochać i być kochanym, ufać i dać zaufanie. Ten film, choć oparty jest na motywach o miłości, powtarzanych w kinie od wielu lat, jest oryginalny - opowiadał aktor.

Dlaczego? To aktor tłumaczył w rozmowie z Kasią Dydo. Mówił także o swoich podróżach po świecie, które rozpoczęły się w 2001 roku. - Były związane z kryzysem, który się wówczas rozpoczął w polskiej branży filmowej - mówił Paweł Deląg. Co go zmusiło do "emigracji" do Paryża, a potem do Rosji, na Ukrainę i Białoruś, i gdzie wylądował później? Jakie filmowe plany ma aktor i czy planuje swoją przyszłość wiązać już z Polską? O tym mówił w Czwórce. Obalał też mity, "rozpowszechniane przez tabloidy", a związane nie tylko z jego życiem zawodowym.

Paweł Deląg Różnice między rynkami telewizyjno-kinowymi w Polsce i na Wschodzie są olbrzymie. U nas produkcje są skromne w porównaniu z tym, co dzieje się tam

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Paweł Deląg (aktor)

Data emisji: 7.03.2017

Godzina emisji: 10.08

kd/jsz

Paweł Deląg/fot. Czwórka
Paweł Deląg/fot. Czwórka

Czytaj także

Kinematografia Chin. "Egzotyka i wielkie pieniądze"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2017 16:20
Hollywoodzkie blockbustery dostosowywane są do wymogów chińskiego rynku, a gwiazdy Hollywood grają w superprodukcjach z Chin. Czy zmienia się układ sił w globalnym przemyśle filmowym?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery filmowe: "Lego Batman", "John Wick 2", "Ciemniejsza strona Greya"

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017 14:10
Co połączyło fanów klocków "Lego" i Batmana? Czy "Ciemniejsza strona Greya" to dobry film na randkę"? I dlaczego Keanu Reeves nie starzeje się? O tym m.in. opowiada Łukasz Muszyński.
rozwiń zwiń