Premiery filmowe: "Botoks", "Linia życia", "Park"

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2017 15:00
Studenci, którzy prowadzą eksperymenty ze śmiercią kliniczną oraz lekarze działający na szkodę swoich pacjentów. Przed nami medyczny weekend na dużym ekranie.
Audio
  • Krytyk Łukasz Muszyński ocenia filmowe premiery (Stacja Kultura/Czwórka)
W Botoksie Patryka Vego występują m.in. Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź i Marieta Żukowska
W "Botoksie" Patryka Vego występują m.in. Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź i Marieta Żukowska Foto: mat. promocyjne/Kino Świat

Niels Arden Oplev jest dobrze znany fanom trylogii Stiega Larssona. To on jako pierwszy przeniósł na ekran kryminalną sagę i wyreżyserował serial telewizyjny "Millennium". - Jego najnowszy film "Linia życia" odwołuje się do obrazu z 1990 roku pod tym samym tytułem. Ale ciężko stwierdzić, czy ma to być kontynuacja tej opowieści, czy klasyczny remake, a może tribute - mówi krytyk filmowy. "Linia życia" opowiada o grupie studentów medycyny, którzy prowadzą niebezpieczne eksperymenty ze śmiercią kliniczną. Nie wiedzą, że ich działania będą miały konsekwencje, zagrażające ich życiu...

Zobacz zwiastun

W ten weekend na ekrany kin wchodzi także najnowsza produckcja twórcy "Pitbulla". - "Botoks" Patryka Vegi ma świetną promocję, sam reżyser zaś, który jest świetnym biznesmenem, chyba przede wszytskim liczy na sukces finansowy. A ponieważ wypracował sobie formułę, która przyciąga polskiego widza, myślę, że znów odniesie sukces. Bez względu na recenzje - ocenia Łukasz Muszyński.

W audycji opowiadamy także o "Parku", czyli kolejnej opowieści o dojrzewaniu, tym razem pokazanej z greckiego punktu widzenia.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Łukasz Muszyński (krytyk filmowy)

Data emisji: 29.09.2017

Godzina emisji: 11.14

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aleksandra Domańska o "Volcie": rola przyszła w SMS-ie

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2017 14:19
- Pan Juliusz Machulski to człowiek z ogromną klasą, wyczuciem, gustem. Już na etapie castingu wie, kogo szuka. Dzięki temu szybko znalazł z nami porozumienie i nie szczędził pochwał, kiedy na nie zasłużyliśmy - wspomina pracę na planie "Volty" aktorka Aleksandra Domańska.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery filmowe: "Bodyguard Zawodowiec", "Królewicz Olch", "Obdarowani"

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017 15:00
W ten weekend na ekranach kin m.in. najnowsze obrazy Marca Webba i Kuby Czekaja, a także komedia kumpelska z udziałem Ryana Reynoldsa, Samuela L. Jacksona, Gary'ego Oldmana i Salmy Hayek.
rozwiń zwiń