Premiery filmowe: "Bodyguard Zawodowiec", "Królewicz Olch", "Obdarowani"

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017 15:00
W ten weekend na ekranach kin m.in. najnowsze obrazy Marca Webba i Kuby Czekaja, a także komedia kumpelska z udziałem Ryana Reynoldsa, Samuela L. Jacksona, Gary'ego Oldmana i Salmy Hayek.
Audio
  • Krytyk filmowy Łukasz Muszyński ocenia kinowe premiery (Stacja Kultura/Czwórka)
Odtwórca roli głównej w Królewiczu Olch - Staszek Cywka
Odtwórca roli głównej w "Królewiczu Olch" - Staszek CywkaFoto: mat. promocyjne/m2films

"Bodyguard zawodowiec" to historia światowej klasy ochroniarza, który dostaje za zadanie zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy. - Film opiera się na starym jak świat schemacie, który znamy z takich produkcji jak "48 godzin" czy "Zabójcza broń". Dwóch niedopasowanych partnerów musi połączyć siły, żeby poradzić sobie z bardzo złymi ludźmi - opowiada krytyk filmowy, Łukasz Muszyński.

Zobacz zwiastun

Po głośnym i nagradzanym "Baby Bump" Kuba Czekaj prezentuje nowy film, w którym kontynuuje tematy związane z okresem dojrzewania. - "Królewicz Olch" opowiada historię genialnego młodzieńca i jego toksycznej, wręcz klejącej się, relacji z matką. Ale fabuła nie jest tym, do czego Czekaj przywiązuję w tym filmie największą wagę  - ocenia gość Czwórki.

Zobacz zwiastun

A jak z niezwykle utalentowanym dzieckiem radzi sobie bohater "Obdarowanych"? I czy reżyser Marc Webb poradził sobie z wyznacznikami gatunkowymi dramatu sądowwego? Zapraszamy do wysłuchania nagrania z audycji.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Łukasz Muszyński (krytyk filmowy)

Data emisji: 18.08.2017

Godzina emisji: 11.20

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Aleksandra Domańska o "Volcie": rola przyszła w SMS-ie

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2017 14:19
- Pan Juliusz Machulski to człowiek z ogromną klasą, wyczuciem, gustem. Już na etapie castingu wie, kogo szuka. Dzięki temu szybko znalazł z nami porozumienie i nie szczędził pochwał, kiedy na nie zasłużyliśmy - wspomina pracę na planie "Volty" aktorka Aleksandra Domańska.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Kozłowska: ciężko pracuję, żeby trafić na afisz

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017 12:30
- Ciężko pracuję, żeby kiedyś pojawić się na plakatach filmowych i teatralnych. Wydaje mi się, że każdy musi poczekać na swój moment - mówi Małgorzata Kozłowska, aktorka, którą widzowie znają m.in. z serialu "Krew z Krwi" i filmu "Facet (nie)potrzebny od zaraz".
rozwiń zwiń