"Mozart in the Jungle". O ekscesach muzyków klasycznych

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2018 13:40
- "Mozart in the Jungle" opowiada o nowojorskiej orkiestrze symfonicznej, nowe sezony pojawiają się zdecydowanie za rzadko, a kolejne odcinki trwają zdecydowanie za krótko - opowiada Ewa Mierzejewska.
Audio
  • Ewa Mierzejewska ocenia nowe propozycje serialowe (Stacja Kultura/Czwórka)
Obsada serialu Mozart in the jungle
Obsada serialu "Mozart in the jungle"Foto: Kathy Hutchins/Shuttersock.com/dom. publiczna

Czytaj także
stranger things 1200.jpg
Od czego zależy żywotność serialu?

Najbardziej uroczy w "Mozart in the Jungle" jest Gael Garcia Bernal jako genialny, charyzmatyczny i ekscentryczny kompozytor, równie zachwycająca jest partnerująca mu Lola Kirke - oboistka, która stawia swoje pierwsze kroki w świecie muzyki poważnej. - Ten serial dostepny jest także w Polsce. Bardzo zazdroszę tym, którzy dopiero zaczną go oglądać - mówi dziennikarka.

Jesienią odbędzie się premiera szóstego i ostatniego sezonu "House Of Cards". - Jest już dostępny minutowy trailer tej produkcji, w którym staje się jasne, to, co wszyscy przypuszczali: teraz to Robin Wright rozdaje karty - zdradza pasjonatka seriali i dziennikarka radiowej Czwórki.


Czytaj także
The Crown 1200.jpg
Dynastia brytyjska bez pudru w drugim sezonie "The Crown"

Ewa Mierzejewska opowiada także o nowym serialu duetu Agnieszka Holland-Kasia Adamik, w którym wystąpią m.in. Robert Więckiewicz i Andrzej Chyra i o nowym sezonie "Jessica Jones".

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Ewa Mierzejewska

Data emisji: 6.03.2018

Godzina emisji: 11.10

kul/ac


Czytaj także

"Ozark". Nie dla fanów "Breaking Bad"

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2017 16:50
- Ten serial z czystym sumieniem mogę polecić tym, którzy nie oglądali "Breaking Bad". Bo jeśli oglądali, to będa rozczarowani - opowiada o "Ozark" Ewa Mierzejewska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Godless". Dziki Zachód według Stevena Soderbergha

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 12:40
- W "Godless" najciekawsze jest odwrócenie ról. Tutaj kobiety rządzą w mieście. I to one walczą z absolutnie przerażającym Jeffem Danielsem - opowiada Ewa Mierzejewska. 
rozwiń zwiń