"Godless". Dziki Zachód według Stevena Soderbergha

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 12:40
- W "Godless" najciekawsze jest odwrócenie ról. Tutaj kobiety rządzą w mieście. I to one walczą z absolutnie przerażającym Jeffem Danielsem - opowiada Ewa Mierzejewska. 
Audio
  • O tym, co ciekawego słychać w świecie seriali telewizyjnych opowiada Ewa Mierzejewska (Stacja Kultura/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock/dom. publiczna/Timothy S. Allen

W roli głównej w "Godless" występuje także Michelle Dockery. - Brytyjska aktorka, znana w Polsce m.in. z "Downton Abbey" świetnie poradziła sobie ze swoim zadaniem i nauczyła się nawet amerykańskiego akcentu - ocenia nasza ekspertka.  


Czytaj także
ozark pap 1200.jpg
"Ozark". Nie dla fanów "Breaking Bad"

Ewa Mierzejewska opowiada także o tym, co fanów seriali czeka na początku 2018 roku. - "Modyfikowany węgiel" to serial sci-fi. W głównego bohatera, czyli Takeshiego Kovacsa, wcieli się Joel Kinnaman, znany u nas z "House of Cards". A cała produkcja zapowiada się na porządne cyberpunkowe widowisko - wyjaśnia.

Jakie jeszcze tytuły w nowym roku pojawią się na szklanym ekranie? Co nowego zaproponuje twórca "Sześciu stóp pod ziemią"? W jakim stylu powróci "Archiwum X"? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Ewa Mierzejewska

Data emisji: 5.12.2017

Godzina emisji: 11.16

kul/ac

Czytaj także

Seriale tv. Co nowego u Davida Finchera i Stevena Soderbergha?

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2017 15:20
- Po udanym debiucie "Mindhuntera" reżyser David Fincher zdradził, co wydarzy się w kolejnym sezonie, a Steven Soderbergh zakończył zdjęcia do westernu - o tym, co dzieje się w świecie seriali, opowiada dziennikarka Ewa Mierzejewska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Belfer 2". Serial, który trzyma w napięciu nawet jego twórców

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2017 15:00
Drugi sezon serialu "Belfer" upływa pod hasłem "Mordercza gra zaczęła się". - Praca przy tym serialu była nie odbywała się normalnym torem, bo do samego końca nie dostaliśmy scenariusza dwóch ostatnich odcinków - opowiada Eliza Rycembel, odtwórczyni roli Luizy.
rozwiń zwiń