Audioriver Sobótka poszerza pole tańczenia

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 12:30
- Audioriver Sobótka rozbudowuje formułę festiwalu i poszerza pole tańczenia. W programie mamy m.in. ćwiczenia z dobrego życia oraz "Flirt Towarzyski" Wiktora Dąbkowskiego - opowiada Diana Gaik, kuratorka programu.
Audio
  • Audioriver Sobótka. O poszerzaniu pola tańca (Stacja Kultura/Czwórka)
Festiwal Audioriver
Festiwal AudioriverFoto: Bartosz Bajerski

Diana Gaik Chcieliśmy, żeby program Audioriver Sobótka był atrakcyjny zarówno dla festiwalowiczów oraz mieszkańców Płocka

Większość wydarzeń odbędzie się w sobotę. Ale tak naprawdę Audioriver Sobótka rozpocznie się już w piątek od "Flirtu Towarzyskiego". - Tak nazywa się wystawa fotografii Wiktora Dąbkowskiego, którą przygotowujemy razem z Miesiącem Fotografii w Krakowie. Na zdjęciach zobaczymy, jak wygląda życie towarzyskie wiedzione przez kuracjuszy w uzdrowiskach i sanatoriach - opowiada gość Czwórki.  


Czytaj także
audiorvier1200.jpg
Audioriver Sobótka - co w programie?

W tym roku festiwal Audioriver odbędzie się po raz 13. Impreza rozpocznie się 27 lipca i potrwa przez cały weekend. Czwórka patronuje temu wydarzeniu i przygotowała dla słuchaczy m.in. kolejną odsłonę debaty "Quo vadis techo". W trakcie Audioriver Sobótka będzie też można posłuchać romantycznego setu didżejskiego, porozmawiać z artystami oraz wyćwiczyć się w... odpoczywaniu.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Diana Gaik (kuratorka programu Audioriver Sobótka)

Data emisji: 11.07.2018

Godzina emisji: 10.38

kul/ac

Czytaj także

Jak stworzyć kulturalny squat? Przypadek Red Gallery

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2018 13:20
Legendarny animator życia kulturalnego w Londynie Ernesto Leal przyjechał do Warszawy, żeby opowiedzieć o niezwykłym miejscu - Red Gallery. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

M.I.A.: nie gdybam, tylko działam

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2018 15:20
- Jeszcze pięć lat temu mówiono, że jestem terrorystką, teraz czynią ze mnie gwiazdę, która ma milionowe zasięgi. Sama siebie pytam: jak to się stało? - mówi wokalistka, kompozytorka i producentka M.I.A. 
rozwiń zwiń