X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal Skrzyżowanie Kultur. Jakich artystów zobaczymy w tym roku?

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2018 14:00
Rokia Traoré, Nneka i Mulatu Astatke wśród headlinerów 14. edycji Festiwalu Skrzyżowania Kultur. Kto jeszcze pojawi się na scenie pod PKiN w Warszawie?
Audio
  • Ethio jazz i historie opowiadane dźwiękiem - muzyczne spotkania Afryki i Polski na festiwalu Skrzyżowanie Kultur (Stacja kultura/Czwórka)
Claude Teta - gitarzysta i piosenkarz z Madagaskaru na scenie festiwalu Skrzyżowanie Kultur w 2014 r.
Claude Teta - gitarzysta i piosenkarz z Madagaskaru na scenie festiwalu Skrzyżowanie Kultur w 2014 r.Foto: Marcin Obara/PAP

Angola, Mali, Senegal, Ghana, Nigeria i Etiopia - m.in. artyści z tych krajów pojawią się w ramach tegorocznego festiwalu Skrzyżowanie Kultur. Poprzez muzykę już po raz 14. muzycy z najdalszych zakątków świata opowiedzą o swojej kuturze, tradycji i tożsamości.  - W tym roku zapowiada się naprawdę ekscytująca odsłona, ponieważ niemal w całości poświęcona została kulturze Afryki - zapowiadała Maria Pomianowska, dyrektor artystyczną festiwalu.

- Afryka jest bardzo "smacznym" regionem świata, który na koncerty muzyki etnicznej co roku przyciąga tłumy. Prawdopodobnie dlatego, że kulturowo jest dla nas ciągle nieodkryta - mówiła i wyliczała artystów, którzy w tym roku pojawią się na scenie Skrzyżowania Kultur. Kto to będzie?

Czym charakteryzuje się ich muzyka i dlaczego jest tak wyjątkowa? Jakimi historiami artyści podzielą się z nami tym razem? O tym rozmawialiśmy z Marią Pomianowską, dyrektor artystyczną festiwalu. Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Goście: Maria Pomianowska, dyrektor artystyczna festiwalu Skrzyżowanie Kultur.

Data emisji: 24.07.2018

Godzina emisji: 10.27

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Arboretum, czyli muzyczny powrót do korzeni

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 00:00
- Łacińskie określenie "arboretum" oznacza korzenie, dziedzictwo, ale też ogród, w którym hodowane są dawne odmiany drzew – opowiadał Jacek "Wiejski" Górski, pomysłodawca przedsięwzięcia pod tą właśnie nazwą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pannonica Folk Festival 2018

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2018 19:05
Pannonica Folk Festival to okazja do spotykania się nad Popradem przy słowiańskich, bałkańskich, cygańskich, węgierskich, czy karpackich dźwiękach. Twórcy festiwalu powracają do audycji, by podzielić się informacjami na temat VI odsłony Pannonici 2018.
rozwiń zwiń